Evim Şahane

Evim Şahane Yeni

Özellikle gündüz kuşağındaki birbirinin kopyası izdivaç ve sürekli yemek tencerelerinin kaynadığı kadın programlarından pöfff olmuşken, Kanal D ‘nin yeni programı Evim Şahane gündüz kuşağına yepyeni bir soluk getirdi.

Dekorasyon Programları Trend Oldu

Aslında bu programın atası şu sıralar halen Beyaz TV ‘de hafta sonları ekrana gelen ve cansız manken Vahe Kılıçarslan ‘ın sunduğu Dekodizayn programıdır. Daha sonraları Cem Davran ile bu tip dekorasyon programları denenmedi değil tabi ki… 

Selim Yuhay Harikalar Yaratacak

Neyse gel gelelim Evim Şahane programına, hafta içi her gün saat 14.30’da ekrana gelecek programda, alanında oldukça başarılı projelere imza atan Mimar Selim Yuhay, katılımcıların evine konuk olacak ve bu evde büyük bir değişime imza atarak evi, ev sahibinin hayalindeki hale getirecek.

 

 

Dekorasyon Modası Bu Programda

Evim Şahane programını kısaca özetleyecek olursak, evinin dekorasyonunu değiştirmek isteyenlerin, mobilyaları çok eskidiği halde “manevi değeri var” diye vazgeçemeyenlerin, dekorasyon modasını takip edemeyenlerin imdadına yetişecek, keyifli ve farklı bir dekorasyon programı. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir