Evim Şahane Salon dekorasyonu örnekleri

Salon dekorasyonu örnekleri Selim Yuhay dekorasyonları Evim şahane dekorasyon örnekleri evim şahaneye nasıl başvururum 2013… 

Bu güne değin bir çok dekorasyon programı yapıldı, bunlardan Cem Davran ‘ın ve Vahe Kılıçarslan ‘ın yaptıkları şu an aklıma gelenler, ancak program isimlerini hatırlamıyorum. Bu ünlülerin programlarını hatırlama sebebim ise programların o dönemde oldukça uzun sürmesiydi, epeyce fazla bölüm yayınlamıştı sanırım:) Ancak bu tür programlara, dekorasyon dahisi, ünlü iç mimar Selim Yuhay, farklı bir soluk, farklı bir format getirerek efsanevi bir program olan Evim Şahane’ye imza attı. Yukarıda bahsettiğimiz dekorasyon programları ile mantık olarak aynı olan, yani şanslı bir izleyicinin evinin bir bölümünü yenileme mantığı ile hareket program, sıradışı ve bazen inanılmaz iç dekorasyon örnekleri ile ekran başındaki izleyiciyi büyülemeyi başardı.

Selim Yuhay ve deneyimli ekibi ortaya birbirinden şahane dekorasyon uygulamaları çıkarmaya, bir çok insanın umudu olmaya ve dekorasyon tutkunlarını ekran başına kilitlemeye dolu dizgin devam ediyor.  Program olarak, iç dekorasyonlarını güncellemeyi sürdürüyorlar. Bizler ise bir dekroasyon sitesi olarak  bu dekorasyonları hayranlıkla inceliyor ve ortaya çıkan en güzel dekorasyon uygulamalarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda gerçekten çok beğeneceğinizi umduğum Evim Şahane ‘nin en güzel salon dekorasyon örneklerine göz atıyoruz..

EVİM ŞAHANE SALON DEKORASYONU ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir