Evim Şahane oturma odası dekorasyonları (Önce-Sonra)

Evim Şahane dekorasyon örnekleri önce sonra dekorasyon resimleri Evim Şahaneye nasıl katılırım başvuru formu…

Dekorasyon tutkunlarının en sevdiği ve bence Türk televizyon tarihinde ufak çaplı bir depreme yol açan, Kanal D ‘nin artık bir kült haline gelen programı, iç mimarinin harika çocuğu Selim Yuhay ve ekibinin birbirinden muhteşem tasarımları ile raitingleri toplaya toplaya dolu dizgin sürerken, bu tasarımlar da binbirdekor.com sayfalarında programı zevkle takip edenler için kendine yer bulmaya devam ediyor.

Daha önceki sayfalarımızda Selim Yuhay ve ekibinin tasarladığı salonlara, yatak odalarına, çocuk odalarına ve banyo dekorasyonlarına göz atmış ve kuşkusuz bir çoğumuz bu örneklere hayran kalmıştık. Bu sayfamızda ise Evim Şahane ‘nin daha doğrusu Selim Yuhay ‘ın sihirli parmaklarından çıkan ve ekibinin ellerinde hayat bulan oturma odası dekorasyon örneklerine göz atacağız.

Bu arada binbirdekor.com sayfalarına Evim Şahane’ye katılmak isteyen yüzlerce izleyiciden binlerce mail geliyor, dolayısı ile bu konuda sizlere yardımcı olmayı canı gönülden istiyoruz, bu bağlamda bu güzel görsellerin hemen altında programın başvuru formuna da ulaşabilirsiniz.

evim şahane oturma odası

 

evim şahane oturma odası_2

 

evim şahane oturma odası_3

 

evim şahane oturma odası_4

 

evim şahane oturma odası_5

 

evim şahane oturma odası_6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir