Evim Şahane ‘nin şahane perdeleri

Evim şahanedeki perdeler evim şahane perde modelleri salon perdesi çeşitleri en güzel perde modelleri perde trendleri yatak odası perdeleri mutfak perdesi modelleri…

Kanal D ‘nin en sevilen gündüz kuşağı programlarından Evim Şahane ‘nin tasarımlarına bayılmayan yoktur aranızda sanırım değerli binbirdekor.com takipçileri. Selim Yuhay ve uzman ekibi her gün ekran başındaki izleyicileri tasarımları ile adeta büyülerken, bir çok insan buradaki uygulamaları ve ürünleri merak ediyor. Daha önceki sayfalarımızda göz attığımız asma tavan ve niş modelleri gibi uygulamalardan, halı modelleri ve aksesuar gibi ürünlerden bahsediyoruz.  Bizler de Evim Şahane hastalarının bu meraklarını gidermek adına buradaki uygulama ve ürünlere göz atmaya devam ediyoruz. Örneğin bu sayfamızda başlıktanda anlayacağınız gibi Evim Şahane ‘de dekore edilen evlerin yenilenen perdelerini inceliyoruz.

Hakikaten çok güzel mutfak, yatak odası ve salon perdeleri mevcut, hem klasik, hem de modern anlamda. Zaten Selim Yuhay gibi bir dahi var iken aksini beklemek saflık olurdu 🙂 Haksız mıyım ? Sözü daha fazla uzatmayayım ve Evim Şahanede ki perdeleri foto galerimizde sizlerle paylaşayım, böylece ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız diye düşünüyorum….

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir