Evim Şahane gergi tavan uygulamaları

Evim şahane dekorasyonları örnekleri resimleri tavan dekorasyon uygulamaları gergi tavan sistemleri en güzel tavan dekorasyonları Selim Yuhay dekorasyon örnekleri…

Dekorasyon hastalarının soluk soluğa izlediği Kanal D‘nin sevilen dekorasyon programı Evim Şahane‘yi binbirdekor.com sayfalarına taşımaya, buradaki mükemmel olarak nitelendirilebilecek dekorasyon uygulamalarına göz atıp, detaylı bir şekilde incelemeye devam ediyoruz. Efendim bu sayfamızda Evim Şahane’nin tavan dekorasyonlarına göz atacağız. Bu arada binbirdekor.com’u yakından takip edenler daha önce bu konuyu işlediğimizi hatırlayabilirler. Evet daha önce Evim Şahane asma tavan örneklerine göz attık. Ancak bu defa çok çok daha farklı bir sistem olan Evim Şahane gergi tavan tasarımlarına göz atacağız.

Gergi Tavan sistemleri hakkında daha önceki binbirdekor.com sayfalarında bilgi vermiştik. Bu uygulamayı ilk defa duyan arkadaşlar var ise ” Gergi tavan sistemleri ile harika tavanlar ” başlıklı makalemizi okumalarını öneririm. Bildiğiniz ya da az önce bahsettiğimiz makalemizde gördüğünüz kadarı ile tavanlar için gerçekten çok şık ve modern bir uygulama, hele birde Evim Şahane‘nin maharetli mimarı Selim Yuhay destekli olursa tadından yenmez oluyor 🙂 Bu arada hatırlatmak isterim Selim Yuhay gergi tavan sistemlerini sadece tavanlarda değil duvarlarda da kullanıyor.  Şimdi dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve Evim Şahane gergi tavan uygulamalarına önce göz atıp, ardından bu şık uygulamayı salonlarımızın tavanında hayal edelim, nasıl güzel değil mi ?..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir