Ev Moda Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021

Koltuk Takımı Modelleri 2021

Evleriniz için hem kaliteli, hem estetik, hem kullanışlı, hemde ucuz koltuk takımları araştırması yapmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu bağlamda hemen her markanın ürünlerini inceliyor, koltuk takımı kampanya ve indirimleri hakkında da sizleri bilgiler sunuyoruz. Son olarak binbirdekor.com sayfalarına modoko koltuk takımları ve doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları konuk olmuştu hatırlarsanız. Ayrıca son zamanların çok tutulan ürünlerinden olan chester koltuk takımı modelleri de bir çok marka altında detaylı bir şekilde incelenerek beğeni ve bilgilerinize sunulmuştu. Bu sayfamızın konuğu ise mobilya sektörünün yeni markası ev moda. Sizler için bu pek merak edilen markanın ürünlerini mercek altına alıyoruz. Huzurlarınızda fiyat ve görselleri ile birlikte ev moda koltuk takımları

Ev Moda Koltuk Takımı Modelleri 2021

Ev moda koltuk takımı ürün grubunu, Modern, Vintage, Country, Art Deco, Avangart ve Chester olarak 6 farklı kategoriye ayırmış. Bu kategorilendirme sistemi sayesinde markanın her zevke hitab ettiğini söyleyebiliriz. Ayrıca bu kategoriler altında ki ürünlerde de geniş bir fiyat yelpazesi var. Bu nedenle Evmoda’nın her bütçeye hitab ettiğini de eklemek durumundayız. Bu kısa bilgilendirmenin ardından gelelim markanın bu şahane koltuk takımlarına…

Ev Moda Chester Koltuk Takımı Modelleri

Günümüzün en popüler tarzlarından biri olan Chester, bir çok markanın ürün gamında benzer şekillerde yer alırken, Ev Moda chester ürün grubunda bir çok farklı tasarım olduğunu görüyoruz. Bu tasarımlar arasında en çok dikkat çeken model ise New Scala serisi olsa gerek. 1 adet dörtlü koltuk, 1 adet üçlü koltuk ve 1 adette berjerden meydana gelen bu takımın fiyatı ise 17.955 ₺ olarak belirlenmiş. Fakat Ev Moda kampanyaları dahilinde bu takımı şu sıralar 8.990 ₺ fiyatla satın alabiliyorsunuz. 

Ev Moda Modern Koltuk Takımları

Markanın 2021 modern koltuk takımları arasında yer alan Madrid serisi de editörlerimiz tarafından Evmoda modern koltuk takımı kategorisinde ki en beğenilen ürün oldu. Henüz Ev Moda vitrinlerine çıkan bu ürün ise 1 adet üçlü koltuk, 1 adet üçlü aynalı koltuk ve 1 adet berjerden oluşurken, %30 indirimli olarak 15.310 ₺ yerine 10.780 ₺ fiyatla satışa sunuluyor.

Ev Moda Vintage Koltuk Takımları

Vintage tarzı da chester kadar olmasa da geçmişten hoşlananların gözde tarzlarından biri olarak karşımıza çıkarken, bu tarz Ev Moda koltuk takımı ürün grubunda Efes Vintage koltuk takımı ile hayat buluyor. Takım 2 adet üçlü koltuk ve 1 adette tekli koltuktan meydana gelirken 13.250 ₺ yerine 9.335 ₺ fiyatla sizleri Ev Moda mağazalarında bekliyor. 

Ev Moda Country Koltuk Takımları

Markanın bu kategorisi altında sadece bir koltuk takımına rastlıyoruz. Fernie ismi verilen bu takım, laciverte çalan parlak kadife kumaşı ile dikkat çekerken, 2 adet üçlü koltuk ve tek berjerden oluşurken, 18.045 ₺ yerine 12.705 ₺ fiyat etiket ile satışa sunuluyor.

Ev Moda Avangart Koltuk Takımları

Saraylardan fırlamış gibi duran ve bu nedenle özellikle lüks tarzlarda dekore ettiğiniz salonlarınıza çok çok yakışacağını düşündüğümüz Centenary koltuk takımı fiyat olarak da bir çok emsaline göre oldukça uygun, zira 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjerden oluşan bu takıma 12.145 ₺ yerine 8.555 ₺ gibi bir para ile sahip olabiliyorsunuz.

Ev Moda Art Deco Koltuk Takımları

Tasarım konusunda tarafımızdan 10 puan alan Ev Moda markasının en beğenilen ürünlerinden biri olan Dora Art Deco Koltuk Takımı, gerek tasarımı, gerekse yataklı olması hasebiyle işlevselliği nedeni ile harika bir takım olarak karşımıza çıkarken, 2 adet üçlü koltuk ve 1 adette tekli koltuktan meydana geliyor. Takım şu sıralar Ev Moda kampanyaları dahilinde %30 indirimli olarak 21.600 ₺ yerine 15.210 ₺ gibi bir fiyatla satışa sunuluyor.

Bu arada hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Evmoda Koltuk Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir