Ev Dekorasyonlarınıza Işık Tutacak Lambader Tasarımları

Modern Lambader Modelleri Ve Fiyatları

En Güzel Lambader Modelleri ve fiyatlarını, dekorasyonlarını bir kuyumcu vitrini gibi aydınlatmak isteyen binbirdekor.com takipçileri için bu sayfamızda çeşitli örnekleri ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

Ucuz Lambader Bile Dekorasyona Değer Katıyor

Bildiğiniz gibi, hem modern, hem de klasik dekorasyon tarzlarında aydınlatmalar çok önemli bir yer tutuyor. Çünkü yapılan dekorasyonu, harcanan emek ve parayı tüm detayları ile dekoratif aydınlatmalar gösteriyor. Avizeler başta olmak üzere, konsol önü abajurlar, aplikler ve lambaderler.

Modern Aydınlatma Lambader

Özellikle lambaderler bu yıl pek bir moda. Modern oturma odalarında, köşe koltuk takımlarının hemen yanına yerleştirilecek, odanın rengine uygun bir şapkaya sahip lambaderler, loş bir aydınlatma isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Klasik tarzda salon dekorasyonları için ise çok fazla seçenek var. Ancak bu seçenekler kesinlikle sofistik bir salon dekorasyonu elde etmenizi sağlıyor.

Yeni Lambader Tasarımları

Bir çok aydınlatma firması çeşitli koleksiyonları ile 2019 yılında ev dekorasyonlarını dekoratif olarak aydınlatmak adına çok değişik, görülmesi gereken ürünleri piyasaya sürdüler. Bu ürünlerin satışını ise gerek kendi vitrin ve internet sitelerinde gerekse internet üzerinden satış yapan e-ticaret sitelerinden satışa çıkardılar. Bizlerde bu ürünler arasından en dikkat çekenleri bu sayfamızda sergilemeye karar verdik.

Ahşap Tasarım Lambader ve Klasik Lambader

Tabi piyasadaki yüzlerce markanın vitrinlerini teker teker dolaşmak neredeyse imkansız. İnternet sitelerinde ise tatmin edici ürünleri bulamadık ve bizlerde ikinci seçenek olan ve Türkiye’nin en büyük alış veriş sitelerinden biri olan Evidea‘yı ziyaret ederek bir çok markanın lambader tasarımını bir arada bulduk. Üstelik çok çok uygun fiyatlarla.

Bu lambader modellerini sizler için foto galerimizde bir araya getirdik. Foto galerimizde eviniz için en ideal lambader tasarımlarını bulabilirsiniz.

DEKORATİF LAMBADER TASARIMLARINDAN ÖRNEKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir