Eski Valizlerden Mobilya Yapımı Kendin Yap

Eski Bavul Değerlendirme

Bu tip atık malzemeleri değerlendirme örnekleri ve geri dönüşüm projeleri bizleri resmen hastası yapıyor arkadaşlar. Bu sayfada olduğunuza göre sizde tedavi edilemez bir geri dönüşüm hastasısınız ve muhtemelen evinizdeki eski bavullar yada eski valizler hakkında bazı planlarınız var. İnternet’te eski bavul geri dönüşüm projelerine göz attınız ve genel olarak eski bavuldan sehpa veya tahta bavul sehpa başta olmak üzere eski bavuldan puf yapımı ve eski bavul boyama gibi çok bilindik El işi Geri Dönüşüm Fikirleri karşınıza çıktı. Fakat bunlar bilindik şeyler olduğundan sizi pek tatmin etmedi. Tahminimizce Eski bavul geri dönüşüm yada “eski bavul nasıl değerlendirilir ?” sorusuna daha farklı bir cevap arıyorsunuz.

Eski Valizden Neler Yapılır ?

Yukarıda yaptığımız tahminler doğru ise sizlerde doğru yerdesiniz, zira binbirdekor.com’un bu sayfasında hiç bir yerde göremeyeceğiniz, bildiğinizden çok farklı, eski bavulların geri dönüşüm örnekleri ve görsellerini sizler için bir araya getiriyoruz. Eğer damağınızda farklı bir yenileme ve dekorasyon zevki bırakacak bir şeyler arıyorsanız bu örneklere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Eski Bavullardan Dekorasyon ve Mobilya

Deri kulpları, tuhaf kilit sistemleri, yine deri ile muhafaza edilmiş köşeleri ve bu güzelliğe ayrı bir estetik katan detaylı metal çıt çıtları ile büyüleyici bir tasarıma sahip olan, genellikle canlı görmediğimiz sadece Jumanji yada İndiana Jones gibi filmlerde karşımıza çıkan otantik bavullardan etkilenen tasarımcılar, bu bavulları aslına uygun kalarak, ancak kullanım amaçlarını farklılaştırarak yeniden yorumlamışlar.

Eski Bavul Geri Dönüşümü Muhteşem Olmuş

Çekmeceli bir sehpa, şifoniyer, komodin, kitaplık, hatta ve hatta şık bir ofis masası gibi yeni normlar alan bu çılgın ve sıradışı tasarımlar konu girişinde de belirttiğimiz gibi bizleri kendisine hasta etti. Büyük bir ihtimalle bu tarzlardan hoşlanan siz değerli takipçilerimizi de kendisine hayran bırakacak 🙂

Eski Bavullardan Mobilya Yapımı

Bir kaç bavul bir araya getirilerek şu yukarıda gördüğünüz gibi 3 çekmeceli bir şifoniyer tasarımı ev dekorasyonunda farklı tarzlar ve değişik objeler kullanmak isteyenler için hiç de fena olmazdı değil mi ?

Eski Bavuldan Şifoniyer

Bu sayfada olduğunuza göre evinizde yada tavan aranızda bu tip eski bavullarınız var ve siz bu bavulları atıl durumlarından kurtarıp, geri dönüştürerek ev dekorasyonunuza katkıda bulunmalarını istiyorsunuz ve farklı fikirlere ihtiyacınız var.

 

Eski Bavulları Değerlendirme Farklı Çözümler

Size şunu garanti edebiliriz arkadaşlar burada ki gördüğünüz fikirleri hiç bir yerde göremeyeceğiniz garanti ediyoruz, zira bizler henüz İnternet üzerinde eski bavul yada eski valizlerden şifoniyer olayını görmedik. Varsa yoksa Eski bavuldan sehpa yada eski bavuldan puf yapımı gibi konular sürekli olarak karşınıza çıkıyor.

Eski Valizlerden Yapılmış Vintage Mobilyalar

Burada ise gördüğünüz üzere çok çılgın fikirler var. Adamlar eski valizleri valiz olmaktan çıkarmışlar adeta. Üst resimde gördüğünüz gibi ofis masası bile yapmışlar ve açıkçası harika olmuş. Gerçekten olağanüstü şık bir tasarım. Sizce de Hollywood yapımı fantastik bir filmden çıkmış gibi durmuyor mu bu masa ?..

Eski Bavullar Çalışma Masası Oldu

Ancak emin olun şu üst resimde gördüğünüz kapalı kutu veya kapalı kutuya benzer şey kadar hiç biri şaşırtmadı bizleri 🙂 Çünkü bu şey açıldığında alt resimde gördüğünüz gibi günümüzün modern kitaplıklı çalışma masalarını kompakt bir masa halini alıyor. Evet inanmayacaksınız ama bu çalışma masası tamamen eski bavullardan yapılmış.

Eskileri Değerlendirme Ev Dekorasyon Fikirleri ve Örnekleri

Evlerinizde ki eski valizleri değerlendirmeniz adına sizlere ilham kaynağı olacağını düşündüğümüz bir dizi örneği paylaştık arkadaşlar. Bu görseller ışığında eski bavullarınızı atıl vaziyetlerinden kurtararak ev dekorasyonunuza katabilirsiniz. Bu arada bu tür projeleri okumaktan, görsellerine göz atmaktan yada direkt olarak uygulamaktan hoşlanıyorsanız binbirdekor.com’u takip etmeye devam edin arkadaşlar, çünkü geri dönüşüm fikirleri ve malzemeleri hakkında sunduğumuz kendin yap makaleleri ilerleyen günlerde de devam edecek.

“Eski Valizlerden Mobilya Yapımı Kendin Yap” Konusunda 4 Yorum Var

  1. Didar sana katılmamak mümkün değil. Adamlar bavuldan esinlenip mobilya üretmişler ve ortaya şahane bi iş çıkmış…

  2. Ya adamlar dünyaya öyle geniş bir gözle bakıyor ki nerelerden neleri nasıl kullanıyolar. Çok güsel vallahi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir