Ergül Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021

En Yeni Koltuk Takımları

Koltuk takımı arayan okurlarımız için bu güne değin irili ufaklı bir çok markanın ürününe başta, Bellona koltuk takımı modelleri olmak üzere, Modoko Koltuk Takımları ve Doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları şeklinde göz attık. Hatta Ev moda Koltuk Takımları bile sayfalarımızda yer aldı. Tabi sadece markalarla sınırlı kalmadık. Son zamanların trend tarzı Chester Koltuk Takımı modelleri ile Spor Koltuk Takımları da binbirdekor.com editörleri tarafından sizler için detaylı olarak incelendi. Bu sayfamızda ise adını yeni yeni Ajda Pekkan ile duyduğumuz Ergül Mobilya 2021 koltuk takımlarını sizler için inceliyor, “Ergül Mobilya Nasıl ?“sorusunun cevabını arıyoruz. Dolayısı ile eğer bir koltuk takımı almak niyetinde iseniz ve henüz bir karar veremediyseniz bu ürünlere de mutlaka göz atmanızı öneririz.

Ergül Mobilya 2021 Koltuk Takımı Modelleri

Geçtiğimiz yıl Ergül Mobilya Melisa koltuk takımı ve Ergül Neva koltuk takımı gibi ürünleri ile harekete geçen, Ergül Mobilya Gazel koltuk takımı ve Ergül Mobilya Demo koltuk takımı gibi şahane ürünlere imza atan marka istediği tanınırlığı bir türlü yakalayamamıştı. 2021 Yılı koleksiyonları da en az geçtiğimiz yıl ürünleri kadar şık olan Ergül Mobilya, Ajda Pekkan’lı çarpıcı reklamları ile “Yeni Neslin Tercihi” olarak karşımıza yeniden çıkarken bizlerde bir anda dikkatleri üzerine çeken bu markanın ürünlerini incelemeye koltuk takımları ile başlıyoruz.

Ergül Mobilya Reklamındaki Koltuk Takımı

Markanın reklam yüzü elbette sadece Ajda Pekkan değil. Süper Starın yanına bir de süper star kalitesine yakışacak bir ürün koymuş Ergül Mobilya. Senfoni olarak adlandırdığı bu ürün aslında bir konsept. Yani ürün de yatak odası, yemek odası ve şimdi inceleyeceğimiz koltuk takımı var. Mobilyalarını takım olarak satın almak isteyenler için ideal bir seçim olarak görünen bu koleksiyonun koltuk takımı son derece özel bir tasarıma sahip. Senfoni Koltuk Takımı Altın kaplama ayakları ile ile göze çarpan takımın 1 adet üçlü koltuk, 1 adet üçlü yataklı koltuk ve 2 adette berjerden oluşan seçeneği normalde 14.187,00 TL. Ancak şu sıralar Ergül Mobilya kampanyaları dahilinde 11.754,00 TL gibi bir fiyatla satışa sunuluyor.

2021 Koltuk Takımı Modelleri ile Ergül Mobilya

Yukarıda İncelediğimiz Senfoni koltuk takımına göre biraz daha spor tarzda olan Marvel koltuk takımı geniş ve konforlu oturum alanı ve yatak olabilme özelliği ile öne çıkarken, çağdaş tasarımını destekleyen zengin döşemelik kumaş kombinasyonu ile de özgün bir takım olarak dikkat çekiyor. Takımın 1 adet üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 2 adette berjerden oluşan seçeneği ise kampanya dahilinde 8.869,00 TL yerine 7.391,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Modern Koltuk Takımları ile Ergül Mobilya

Sıradışı ve spor görünümü ile göze çarpan Evola koltuk takımı ise markanın en dinamik ve işlevsel ürünlerinden biri arkadaşlar. Takım bu şık ve spor duruşunun yanında, hareketli sırt ve kol mekanizmasıyla kolay yatak olabilme özelliğine de sahip. Dolayısı ile hem güzel hem de kullanışlı bir koltuk takımı. Takımın 1 adet üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 2 adette berjerden meydana gelen fiyatı ise şu sıralar 11.387,00 Liradan 9.489,00 Liraya düşmüş durumda.

Ergül Mobilya Kampanyaları 2021

Değişik hatlara sahip, ince detayları ile göz kamaştıran ve yepyeni bir tasarım arayanlar için son derece ideal bir ürün olduğunu düşündüğümüz Arven Koltuk Takımı ise markanın tasarım anlayışına ne kadar farklı bir pencereden baktığının en güzel kanıtlarından biri. Estetik görünümünün yanında işlevsel özellikleri ile dikkat çeken bu takım duvara sıfır yatak olabiliyor mesela. Takımın i adet yataklı üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 2 adette berjerden oluşan fiyatı aslında 9.062,00 TL olarak belirlenmiş. Ancak bu rakam indirimlerin ardından 7.552,00 Liraya kadar düşüyor.

Ergül Mobilya Mağazalarına Uğrayın

Yukarıda Ergül Mobilya’nın en yeni koltuk takımlarını sizler için detaylı olarak incelemeye çalıştık. Ancak markanın ürün gamında daha bir çok koltuk takımı var. Dolayısı ile hem diğer Ergül Mobilya koltuk takımlarını incelemek, hem de güncel fiyatlar hakkında fikir sahibi olmak adına Ergül Mobilya Koltuk Takımı kategorisini de bu linki tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir