Enza Home Yeni Köşe Takımları ile Göz Kamaştırıyor

Enza Home 2016-2017 koleksiyonları ile hakikaten göz kamaştırıyor, ancak köşe takımları ise modern tasarımlardan hoşlananları adeta kendine hayran bırakıyor. Markanın 2017 koleksiyonları arasında öyle inanılmaz tasarımlar var ki binbirdekor.com olarak bu ürünlerden sizleri haberdar etmeyi kendimize bir görev olarak adlediyor ve bu sayfamızda Enza Home köşe takımı modelleri ve fiyatlarını görselleri ile birlikte sizler için detaylı olarak inceliyoruz.

Enza Home yeni sezon köşe koltuk koleksiyonunda konfor oldukça ön planda tutulmuş, müşterilerinin rahatını düşünen marka konforla birlikte takımlarında kullandığı kumaş özellikleri, normlar ve aksesuarlar sayesinde şıklığı da berberinde sunmuş köşe takımı modellerinde.

Markanın köşe takımlarının hangisinden anlatmaya başlayalım bilemiyoruz, örneğin alt tarafta resmini gördüğünüz Enza Home Atlantis köşe takımı… Ahşap ayaklı, ceviz renk ayakları ile dikkat çeken köşe takımı özel kumaş yapısı ve yüksek konforlu minderleri ile konfor ve tasarımı bir araya getiriyor. Özel desenli kırlentler ise ürüne farklı bir hava katıyor.

Enza Home Köşe Koltuk Takımları ve Enza Home Atlantis Köşe Takımı

Yine şık ve modern görüntüsünün yanında iki kişilik yatak olabilme fonksiyonuyla hayatınıza kolaylık getiren Enza Home Ayda köşe takımı farklı form, boyut ve desenlerdeki kırlentleri ile güzelliğini pekiştiriyor.

En Güzel Köşe Takımı Modelleri Resimleri ve Enza Home Ayda Köşe Takımı

Rahatına düşkün ve olabildiğince modern tasarımların hastası olanların köşesi ise Enza Home City Köşe Takımı. Farklı modülleriyle kullanım rahatlığı sunan, yüksek ayaklarıyla kolay temizlik imkânı sağlayan, zenginleştirilmiş kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden rahat mı rahat bir köşe takımı olarak ön plana çıkıyor.

 

Modern Köşe Takımlarının En Güzelleri ve Enza Home City Köşe Koltuk Takımı

Üstelik bu köşe takımları şu sıralar %25 indirimle satışa sunuluyor. Ayrıca Enza Home sadece bu kallavi sayılabilecek indirimle kalmıyor kampanya dahilinde 8.490 TL ve üzeri alışverişlerinize ekstra bir indirim daha yapıyor. Kampanya hakkında daha detaylı bilgiyi ve en yeni günce fiyatları bu adresten takip edebilirsiniz…

Enza Home 2016-2017 köşe takımlarının diğer serilerini aşağıda yer alan foto galerimizde inceleyebilir, beğendiğiniz köşe takımının fiyatına ise foto galerimizin altında yer alan Enza Home Köşe Takımı Güncel Fiyat Listesinde bulabilirsiniz…

ENZA HOME YENİ SEZON KÖŞE TAKIMI MODELLERİ GÖRSELLERİ

ENZA HOME KÖŞE TAKIMI FİYAT LİSTESİ

Enza Home Atlantis Köşe Takımı 4.498,24 TL
Enza Home Ayda Köşe Takımı 3.245,25 TL
Enza Home Blok-S Köşe Takımı 1.897,50 TL
Enza Home Boogie Köşe Takımı 2.190,30 TL
Enza Home Born Köşe Takımı 2.589,75 TL
Enza Home City Köşe Takımı 4.885,14 TL
Enza Home Kanyon Köşe Takımı 1.873,50 TL
Enza Home Limbo Köşe Takımı 1.498,65 TL
Enza Home Toronto Köşe Takımı 2.389,80 TL
Enza Home Mayfair Köşe Takımı 5.381,19 TL
Enza Home Merlin Köşe Takımı 3.751,69 TL
Enza Home Polka Köşe Takımı 2.944,79 TL
Enza Home Polka Yataklı Köşe Takımı 3.267,88 TL
Enza Home Rebecca Köşe Takımı 4.327,50 TL

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Güle Güle Oturun TV8 Ekranlarında

TV8 Evim Şahane Güle Güle Oturun Selim Yuhay liderliğinde tekrar hayranları ile buluşuyor... Milyonların gündüz kuşağında nefessiz izlediği, bir gün...

Kapat