Enza Home 2021 Yatak Odası Takımları Fiyatları ile

Yatak Odası Modelleri 2021

En yeni yatak odası takımları evlenmeye hazırlanan veya mobilyalarını yenilemekte olan binbirdekor.com okurları için sayfalarımızda detaylı olarak incelenmeye devam ediyor. Son olarak ülkemizin lider mobilya markaları İstikbal yatak odası ve Bellona yatak odası 2021 modelleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Daha öncesinde ise Modern Yatak Odası Takımları araştırma yazımız dahilinde Doğtaş yatak Odası ve Kelebek Yatak Odası yeni modellerini incelemiştik. Hatta İskandinav tarzlarından hoşlanan okurlarımız için Ikea Yatak Odası tasarımlarına bile göz atmıştık. Bunun yanında şık, kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlı yatak odası takımları arayan takipçilerimiz için de Kampanyalı Yatak Odası Takımları başlıklı makalemizde çeşitli markaların güncel kampanyalı yatak odası takımlarına göz atmıştık.

Yataş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2021

Yukarıda verdiğimiz linkler üzerinden bahsi geçen bu markaların yatak odası takımlarında da göz atabilirsiniz. Ancak bu sayfamızda bir Yataş markası olan Enza Home 2021 yatak odası takımlarını ve fiyatları ile mercek altına alıyoruz. Markanın 2021 yılında vitrine çıkardığı Mistral, Folk, Simena ve Sona yatak odası takımlarını masaya yatırıyor, fiyat ve görselleri ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

Enza Home Mistral Yatak Odası

Arizona ceviz ve parlak vizon krem renk kombinasyonu ile Enza Home vitrinlerine çıkan Mistral yatak odası takımı sade fakat şık tasarımı ile dikkat çekerken, özel tasarım kulpları, ünite kapaklarında keten görünüm uygulamaları ve deri başlıklı karyola gibi detayları ile göz dolduruyor. Takım estetik görünümünün yanında, 2, 3, 4, 5 ve sürgü kapaklı gardırop seçenekleri ile aynı zamanda kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren işlevsel bir ürün olarak da ön plana çıkıyor. Mistral yatak odası takımının sürgü kapaklı gardırop, şifoniyer ve aynası, 2 adet komodin, karyola ve karyola başlığından oluşan modeli ise 6.646,50 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Enza Home Folk Yatak Odası

Modern ve şık tasarımı ile göz kamaştıran Enza Home yeni yatak odası Folk ise beyaz renk ve mermer desen kombinasyonunun yarattığı zarafeti yatak odalarına taşıyor. Sadeliğin ve modern tasarımın ön planda olduğu takımın fonksiyonel modüllerle zenginleştirildiğini görüyoruz. Üç farklı gardırop alternatifi ile sunulan takımın sürgü kapaklı seçeneği ise üzerinde 7.900,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Enza Home Simena Yatak Odası

Başlık ve bazalarında 22 farklı renk alternatifin sunulduğu, gardırop kapaklarında bronz aynaları, karyola başlığında ki kapitone uygulamaları ve özel tasarım kulp detayları ile çağdaş tasarım anlayışının yalın zarafetinin bir araya getirildiği Simena yatak odası takımı zarafetinin yanında geniş saklama alanları ile fonksiyonel tasarımı ile de dikkat çekiyor. Takım da sürgü kapak, 5 kapak ve 6 kapak olmak üzere 3 farklı ölçü ve formda dolap seçeneği sunulurken, sürgü kapaklı Simena yatak odası takımı 7.575,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Enza Home mağazalarında bekliyor.

Enza Home Sona Yatak Odası

Doğal ahşabın dekorasyondaki güçlü etkisini özel detaylarla yeniden yorumlayan bu ürün açık cevizden metalik kahveye uzanan doğal renk geçişleriyle ön plana çıkıyor. Koleksiyona özel bronz ayna uygulamasına sahip sürgü kapaklı gardırobun yanı sıra Köşe gardırop seçeneği de dahil olmak üzere 7 farklı dolap seçeneği ile hemen her türlü ihtiyaca ve alana hitab eden bu yatak odası takımının sadece içerisinde bulunduğumuz 2021 yılına değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracağını düşünüyoruz. Takımın 240 cm ebatında ki sürgü kapaklı gardırop seçeneği ise şu sıralar 8.250,00 TL gibi oldukça uygun bir fiyatla satışa sunuluyor.

Yukarıda sizler için Enza Home 2021 yatak odası takımlarını fiyat ve görselleri ile birlikte incelemeye çalıştık. Fakat unutmayın ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Enza Home Kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de daha farklı gardırop alternatifleri ile güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Enza Home Yatak Odası Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir