Enza Home 2020 Yatak Odası Takımları Nefes Kesiyor

En Yeni Enza Home Yatak Odaları

Bu sayfamızda Enza Home 2020 Yatak Odası Takımları ve Fiyatları detaylı olarak inceleniyor. İddialı bir başlıkla yada abartılı bir başlıkla konuya giriş yaptığımızı düşünebilirsiniz. Fakat burada ki yepyeni yatak odası takımlarını gördükten sonra bize hak verecek hatta son derece sade bir başlık kullandığımızı düşüneceksiniz 🙂

Enza Home 2020 Yatak Odası Koleksiyonu

En yeni yatak odası modelleri, markaları özellikleri ve fiyatları ile birlikte tüm detayları ile binbirdekor.com sayfalarında yer almaya devam ederken, başlıktan da anlayacağınız üzere bu defa inceleyeceğimiz marka Enza Home. Sizler, daha doğrusu evlilik hazırlığı yapan, yeni aldığı evine yeni mobilyalar ile girmek isteyen yada eski mobilyaları yenilemeyi düşünen okurlarımız için Enza Home 2020 yatak odası koleksiyonunu tüm detayları ile birlikte inceliyor, burada beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

Enza Home Alessa Yatak Odası Takımı 2020

Enza Home yeni yatak odası takımlarını incelemeye, markanın ürün gamına son eklenen Alessa yatak odası takımı ile başlıyoruz arkadaşlar. Açık ceviz renginin sıcak yüzü ile tasarlanan Alessa yatak odası takımında özel ve ince el işçiliği ön plana çıkıyor. Bu özel işçiliğe verebileceğimiz en güzel örnek ise karyola başlığı ve pufta yer alan detaylı dikiş uygulamaları olsa gerek. Bir başka dikkat çekici detay ise takımın kendine has özel deri kulp tasarımları. Kısacası Alessa yatak odası takımı zanaatın eşsiz estetiğini gözler önüne seriyor.

Enza Home Alessa Yatak Odası Fiyatları

Gelelim bu takımın fiyat bilgilerine… Efendim Alessa yatak odası takımı tüketici ihtiyaçlarına göre 2 farklı alternatif ile satışa sunuluyor. Bu alternatiflerden ilki 5 kapılı gardıroba sahip ve üzerinde 7.497,60 TL fiyat etiketi taşıyor. Diğer alternatif ise sürgü kapaklı gardıroplu Alessa yatak odası takımı. Bu seçeneğin satış fiyatı ise 8.675,69 TL.

Enza Home Aria Yatak Odası Takımı 2020

Bir mobilya düşünün ki son derece yalın bir tasarıma sahip olmasına rağmen bir o kadar da albenili ve göz alıcı olsun. İmkansız gibi görünebilir fakat Enza Home tasarımcıları doğadan ilham alarak tasarladıkları Aria yatak odası takımında bunu başarmışlar arkadaşlar. Doğal ceviz kaplaması, iç gıcıklayan dairesel tasarım hatları, dingin renk kombinasyonları ve canlı dokuları ile büyülü bir cazibeye sahip olan takımda, yaprak desenli özel tasarım kulplar ince ve şık bir detay olarak dikkat çekiyor.

Enza Home Aria Yatak Odası Takımı Fiyatları

Enza Home Aria yatak odasında sadece sürgü kapaklı gardırop alternatifi sunarken, yine potansiyel müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda bazalı ve bazasız karyola alternatifini de bu takıma eklemiş. Buna göre takımın bazasız karyolaya sahip standart alternatifi 19.579,95 TL olarak belirlenirken, takımın bazalı karyolalı modeli 20.475,43 TL fiyat etiketi taşıyor.

Enza Home Bolero Yatak Odası Takımı 2020

Yatak odası anlayışına bambaşka bir perspektiften bakıldığının en güzel kanıtlarından biri olan Enza Home Bolero yatak odası takımında zarafet çok çarpıcı bir şekilde kendini gösteriyor. Parlak siyah ve Hint Cevizi renk kombinasyonuyla eşsiz bir görünüme kavuşan takımın özel dikişli ve farklı formda ahşap ayaklı, deri başlıklı karyolası ise tek kelime ile harika…

Enza Home Bolero Yatak Odası Takımı Fiyatları

Bolero yatak odası takımında da karşımıza ,ki farklı gardırop seçeneği çıkıyor. Takımın 5 kapılı gardıroplusunu satın almak isterseniz 7.586,61 TL ödemeniz gerekiyor. Fakat sürgü kapılı gardıroplu yatak odası takımlarını tek geçiyorsanız bu fiyat 8.006,22 Liraya yükseliyor.

Enza Home Cyristal Yatak Odası Takımı 2020

Modern mobilya tasarımlarından hoşlanan, hele de bu tasarımların parlak beyaz ile harmanlandığı ürünlerin hastası olan binbirdekor.com okurlarının bayılacağı bir yatak odası takımı olan Cyristal akrilik parlak beyaz üzerine siyah desen uygulaması ile zarafet ve asaleti bir araya getiriyor. İnce bir detay olmasına rağmen takımın genel görünümünde zengin bir etki yaratan siyah krom kaplı kulplar da son derece dikkat çekici.

Enza Home Cyristal Yatak Odası Takımı Fiyatları

Deri karyolasında siyah ve beyaz renk alternatiflerinin sunulduğu Cyristal yatak odası takımında sadece Sürgü kapaklı gardırop seçeneği mevcut. Sürgü kapaklı gardıroplu Cyristal yatak odası takımının fiyatı ise 4. Enza Mobilya Festivali ile birlikte 12.121,69 TL yerine 8.485,20 TL fiyat etiketi ile Enza Home Satış Noktalarında sizleri bekliyor…

Enza Home Elegante Yatak Odası Takımı 2020

Enza Home’un en dikkat çekici yatak odası koleksiyonlarından biri olan Elegante ise adından da anlaşılacağı üzere oldukça ağır bir takım. %100 doğal meşe kaplama Prusya Mavisi ahşap yüzeyi, deri karyola başlığında ki kapitone detayları ve altın rengi özel tasarım kulpları ile modern/klasik tarzın en çarpıcı örneklerinden biri olan Elegante yatak odası takımı kelimenin tam anlamı ile mükemmeliyetçi bir ruhu yansıtıyor.

Enza Home Elegante Yatak Odası Takımı Fiyatları

Bu gösterişli takımın en az yukarıda incelediğimiz Aria yatak odası takımı kadar pahalı olabileceğini tahmin ediyorsunuzdur muhtemelen, ancak Elegante yatak odası takımı da 4. Enza Home Mobilya Festivali kampanyasına dahil edilmiş. Enza Home Elegante yatak odası takımında da sadece sürgü kapaklı gardırop alternatifi sunulurken, takımın fiyatını bu kampanya dahilinde 19.214,67 TL yerine 13.450, 25 TL olarak belirlemiş.

Enza Home Elena Yatak Odası 2020

Görsellikten daha çok işlevselliğin ön planda tutulduğu Elena yatak odası takımına ayrı bir paragraf açmak da fayda var, zira takımda fonksiyonel kullanım adına bir çok alternatif sunulmuş. Takım incelikle düşünülmüş detayları ile dikkat çekerken, retro tarzı formları, özel ahşap rengi kombinasyonu ve yine özel tasarım kulp detayları ile fonksiyonel olduğu kadar şık ve modern bir yatak odası takımı olarak da göz dolduruyor. Elena yatak odası takımın da en çok seveceğiniz özellik ise yatak odanızın durumuna göre farklı kombinasyonlar yapılmasına olanak tanıyan modül alternatifleri olsa gerek 🙂

L Tipi Gardırop Modelleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Elena yatak odası takımında işlevsellik ön planda tutulmuş. Bu nedenle olsa gerek takımda bir çok farklı gardırop seçeneği sunulmuş. Yatak odanızın genişliğine göre, 2 kapılı, 3 kapılı, 5 kapılı, 240 cm sürgülü yada 210 cm sürgülü gardıroba sahip bir Elena yatak odası takımı satın alabiliyorsunuz. Ayrıca bir de köşe modül var. Bu köşe modülü sayesinde aldığınız gardırobu yada gardıropları odanızın şekline göre birleştirip, alt resimde görüldüğü gibi L tipi bir hale bile getirebiliyorsunuz.

Enza Home Elena Yatak Odası Fiyatları

Gelelim bu maharetli yatak odası takımının fiyatlarına. Ancak Elena yatak odası takımında yukarıda verdiğimiz gibi takım olarak fiyat vermek kafanızı karıştıracağından tüm modüllerin fiyatlarını tek tek vermeyi daha uygun bulduk, zira çok fazla gardırop alternatifinin yanında başlıklı yada başlıksız baza seçeneği de var bu yatak odası takımında 🙂

Takımın 5 kapılı gardırop ve bazasız başlıklı karyolalı standart versiyonunun fiyatı normalde 26.884,60 TL fakat kampanya dahilinde %35 indirimli olarak 18.435,70 TL.fiyatla satışa çıkıyor. Takımın diğer modüllerinin fiyatları ise şu şekilde ;

210 cm Sürgü Kapaklı Dolap 3.290,53 TL
240 cm Sürgü Kapaklı Dolap 3.544,86 TL
2 Kapaklı Dolap 892,87 TL
3 Kapaklı Dolap 1.459,71 TL
Köşe Dolap Modülü 1.258,97 TL

* Yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde ekonomik yapıya, Enza Home indirim ve kampanyaları ile sezon sonu ve yeni sezon politikalarına göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle en güncel Enza Home yatak odası takımı fiyatlarına Enza Home Resmi internet sitesinde veya bölgenizdeki Enza Home mağazalarında göz atmanızı öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir