En İyi İtalyan Mutfak Modelleri 2021 (Snaidero)

İtalyan Tarzı Mutfak Dolapları 2021

Hazır mutfak markaları ve modelleri binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Bundan kısa bir zaman önce Fransız mutfak ve Alman mutfak modellerini markaları ile birlikte birer birer incelemeye başlamıştık. Ancak daha öncesinde mobilya ve dekorasyon konusunda dünyanın en meşhur ülkesi İtalya’dan, İtalyan mutfak markaları ve İtalyan mutfak Modelleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Hatta bazı konularımıza İtalyan mutfak fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Bu sayfamızda ise özel bir mutfağa sahip olmak isteyen okurlarımız için İtalya’nın önemli bir mutfak markasının en yeni ürünlerini mercek altına alıyoruz.

Snaidero İtalyan Mutfak Modelleri

Dünyanın önde gelen mimar ve tasarımcıları tarafından oluşturulan en iyi İtalyan mobilya tasarımlarını, Kuzey Amerika’da yaşayan halkla buluşturma ve İtalyan mobilyası keyfini onlara da tattırma hedefi ile kurulan Snaidero’nun mutfak tasarımlarını incelerken ağzımız resmen bir karış açık kaldı.

Modern İtalyan Mutfak Modellerinden Örnekler

Klasik İtalyan mutfakları ile alakası sadece kalite ile bağdaştırılabilen bu tasarımlar, inanın çok çok ayrı çizgilerde geziyor. Ütopik, fütüristik ve sonuna kadar yenilikçi bu şık mutfakları tek başımıza izlemeye gönlümüz el vermedi ve bu keyfi siz değerli binbirdekor.com okurları ile paylaşmak istedik…

Doğal Ahşap İtalyan Mutfak

Mesela üst tarafta gördüğünüz bu yeni mutfak tasarımında ahşabın doğallığı ile modern hatlar bir araya getirilirlerken, İtalyan zevkinin en basit örneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ne dersiniz basit olduğu kadar şık ve kullanışlı bir tasarım olarak görünmüyor mu ?..

Beyaz İtalyan Mutfak Modelleri

İtalyan mutfak denilince akla her ne kadar geleneksel mutfak tarzları gelse de üst tarafta gördüğünüz bu mutfak tasarımı modern İtalyan mutfak anlayışının en güzel örneklerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Snaidero’nun bu mutfak modelinde de hem beyaz, hem modern kavramlarını daha kavisli hatlar ile birlikte görüyoruz.

Geleneksel ve Modern İtalyan Tarzı Mutfaklar

Geleneksellik ve beyaz tonlardan bahsetmişken bu hem meşe gibi doğal ahşap renkleri, hem de genel olarak beyaz ve geleneksel- modern karması bu Snaidero mutfak modelini de es geçmek haksızlık olurdu herhalde…

Tıpkı bu klasik ahşap tonlarında yine geleneksel dokunuşlara sahip mutfak modelinde olduğu gibi…

Ama bu geleneksel renk tonlarından ve tasarımlarından sıkıldıysanız birazda markanın modern mutfak modellerini incelemeye alalım.

Muhtemelen bu modern mutfaklar yukarıda ki geleneksel mutfak tarzlarına göre oturduğumuz modern apartman dairelerine daha uygun sonuçta..

Gerek kullanışlılık, gerekse görünüm açısından yine İtalyan kalitesinden vazgeçmek istemeyenler aynı zamanda modern bir şeyler isteyenler için son derece ideal olduğunu düşündüğümüz bu modellerin haricinde markanın ürün gamında daha çarpıcı ve hatta ütopik tasarımlarda mevcut.

Mesela alt tarafta gördüğünüz bu dış mekan mutfak tasarımı da Snaidero markasına ait ve markanın amiral gemisi niteliğini taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir