En Güzel Yemek Masası Modelleri Fiyatları 2021

Yemek Masası Takımları ve Fiyatları 2021

Aslında yemek masası değil de yemek odası dememiz gerektiğini düşünüyorsunuz başlığa bakınca muhtemelen. Ancak bu yazı hatası falan değil arkadaşlar, zira daha önce editörlerimiz tarafından yapılan, 12 kişilik yemek masası modelleri ve fiyatları yada 8 kişilik yemek masası modelleri ve fiyatları gibi araştırmalara okurlarımızın verdiği tepkiler doğrultusunda böyle bir konu açmaya karar verdik. Ayrıca yemek masası ikea ve ahşap yemek masası başlığı altında yaptığımız inceleme de sizlerden son derece olumlu tepkiler almıştı.

En Yeni Yemek Masası Modelleri 2021

Dolayısı ile yemek masası aramakta olan okurlarımıza yardımcı olmak adına bu sayfamızı, İstikbal, Bellona, Mondi, Kelebek ve Kilim Mobilya gibi ülkemizin lider mobilya markalarının en yeni yemek masaları ve fiyatlarına ayırıyoruz. Eğer sizde şu sıralar aklınızdan yemek masası takımınızı yenilemek geçiyorsa bu ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

İstikbal Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları

Hem kullanışlı, hemde çok şık tasarımları ile ülkemizin en tutulan mobilya markaları listesinde zirvede yer alan İstikbal 2021 yılına yepyeni yemek odası takımları ile girerken, olaya masa ve sandalye açısından baktığımızda bu ürünler arasında İndigo yemek odası bu yeni ürünler arasından bir tık öne çıkıyor.

Son derece trend iki mobilya rengi olan antrasit ve meşenin muhteşem uyumu, sıradışı ve son derece dekoratif büfe aynası, kapitone işlemeli ancak farklı bir tarza sahip sandalyeleri öne çıkan İndigo serisinin 6 kişilik yemek masası ve sandalye fiyatları 4.700,00 TL civarında. (Daha farklı İstikbal yemek masalarını ve güncel fiyatlarını İstikbal Yemek Odası resmi sayfasından inceleyebilirsiniz.)

Bellona Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları

2021 Yılına harika ürünler ile giren bir diğer markamız ise İstikbal’in kardeşi Bellona efendim. Hele yemek odası takımları o kadar şık ki kelimeler ile anlatmak hakikaten çok zor. Bir de o yemek odaları içerisinde yer alan İmpera serisi var ki onu anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalıyor resmen.

Metalik lacivert ve meşe renginin, yenilikçi ve modern çizgilerle harmanlandığı, metal bakır renkli kulplar ve yine bakır renkte yüksek ayak uygulaması detayları ile göz kamaştıran ve üst resimde gördüğünüz bu yemek masası takımını salonunuzda görmek istiyorsanız ödemeniz gereken para ise 7.145,00 TL olarak görünüyor. (Bellona’nın diğer yemek masalarını da görmenizi öneririz. Bellona yemek odası resmi sayfasından diğer modellere de göz atabilirsiniz.)

Mondi Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları

İstikbal ve Bellona’nın diğer kardeşleri Mondi de her zaman olduğu gibi yeni yıla gösterişli bir giriş yaptı. Üstelik marka yeni yıla yeni yüzü ile çıkarken yemek odası takımları da bu yeni yüzün, yeni tasarım anlayışının birer yansıması niteliğini taşıyor.

Bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri ise Novita serisi yemek odası takımının  masa sandalyeleri olsa gerek. Yine son zamanların moda renklerinden lacivert ile meşe renk konfigürasyonunun kullanıldığı takım modern hatları ile dikkat çekerken, takımın yemek masası ve 6 adet sandalyeden meydana gelen masa sandalye seti üzerinde 5.785,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Kelebek Mobilya Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları

Ülkemizin en eski mobilya markalarından biri olan Kelebek Mobilya bildiğiniz gibi… Marka 2021 yılında da çağdaş çizgisinden ödün vermeden emin adımlarla zirve yolunda ilerlerken, ürün gamına eklediği yeni yemek odası takımlarının zirveye tırmanışta etkisinin çok fazla olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Hele de koleksiyona son eklenen ve üst tarafta resmini gördüğünüz Vanensi serisi… Kenarları yumuşatılmış ceviz çerçeve ve parlak mermer yüzeyin asil birleşimiyle tasarlanan yemek masası ve sarmal yapıdaki kapitone sandalyeleri ile yemek odanıza saray zarafeti katmaya hazır. Masa ve 6 sandalyeden meydana gelen ürünün fiyatı ise 4.450,00 TL civarında…

Kilim Mobilya Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları

Bi Kilim Yeter sloganı ile özellikle genç çiftlerin sıklıkla tercih ettiği mobilya markalarından biri olan Kilim Mobilya ise lacivert, kırmızı ve ceviz tonlarının iç gıcıklayıcı bir şekilde konfigüre edildiği Alya yemek odası takımı ile yeni yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Eğer yemek odanızda bilindik şeylerden biraz farklı, hatta biraz sıradışı bir tasarım istiyorsanız bu yemek masası takımı tamda size göre diyebiliriz. Üstelik bu ürün şu sıralar indirimde, zira takımın 6 sandalye ve bir açılır kapanan masadan meydana gelen fiyatı 7.832,00 TL yerine 4.578,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

One Reply to “En Güzel Yemek Masası Modelleri Fiyatları 2021”

  1. Merhaba burada ki son moda yemek masaları üstün bir tasarım olarak tanıtılıyor ama Ankara mobilyacılar sitesini bi görseniz neler var…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir