En Güzel 4 Yatak Odası ve Fiyatları ile Weltew Home 2021

Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları 2021

Ülkemizin lider mobilya markalarının en yeni yatak odası modellerini İstikbal yatak odası takımları ve Bellona yatak odası takımları başlıkları altında daha önce inceledik. Bu iki devasa mobilya markasının dışında, sizler için en ucuz Yatak Odası Fiyatları bulmak adına diğer bir çok marka ve üreticinin Kampanyalı Yatak Odası Takımları da editörlerimiz tarafından incelendi. Ayrıca Modern Yatak Odası Takımları ve Bazalı Yatak Odası Takımları başlıklı makalelerimizde çeşitli markaların ürünlerini fiyat ve görselleri ile birlikte bilgi ve beğenilerinize sunduk efendim. Linkler üzerinden bu ürünlere de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Weltew Mobilya Yatak odası Modelleri ve Fiyatları 2021

Bu sayfamızın konuğu ise Weltew Mobilya. Marka geçtiğimiz yıla damgasını vuran Weltew deco yatak odası ve Weltew Vega yatak odası takımlarının ardından bu yılın hemen başlarında birbirinden güzel tam dört modele de daha imza atarken bizlerde vakit kaybetmeden markanın bu en güzel 4 yatak odası takımını fiyat ve görselleri ile birlikte incelemeye alıyoruz. Eğer bir yatak odası takımı satın almak üzere iseniz burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz, zira hemen alt tarafta paylaştığımız bu yatak odası takımları hakikaten çok güzel tasarımlara, çizgilere ve renk tonlarına sahipler.

Weltew Beyoğlu Yatak Odası

Weltew 2021 yatak odası takımları arasında ilk göz çarpan model Beyoğlu yatak odası takımı. dolap kapaklarında ki desen uygulaması, yerden yüksek ahşap ayakları ve elbette ilk bakışta dikkat çeken kapitone karyola başlığı ile son derece zarif bir görünüme sahip olan bu ürün sadece 6 kapaklı gardırop seçeneği ile şu sıralar 12.341,00 TL yerine 10.727,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Weltew Balat Yatak Odası

Klasik ve lüks karışımı tarzlardan hoşlananlara hitab eden ve markanın en tutulan yatak odası takımları arasında yer alan Balat serisi yatak odası takımı ise yine dolap kapaklarında ki dekoratif işlemeler, ahşap yerden yüksek ayaklar ve lüks denilince akla gelen materyallerden biri olan ve takımda ayak ucuna kadar inen kapitone detayları ile dikkat çekiyor. Weltew Balat Yatak Odası fiyatları ise yine indirimli efendim, zira takım 13.011,00 TL yerine 11.310,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Weltew Mobilya mağazalarında bekliyor.

Weltew Haliç Yatak Odası

Beyaz, bembeyaz mobilyalardan hoşlananların pek seveceğini düşündüğümüz, altın detaylarla süslenen Haliç yatak odası takımı da Weltew markasının en güzel yatak odası takımları listemizde zirvede yer alıyor. Ayak ucunda ki karyolaya entegre bazalı pufu, kulplarında ki püskül detayları ve ters açılı ahşap ayakları ile saray mobilyalarını andıran bu yatak odası takımının fiyatı ise 11.054,00 Liradan 9.609,00 Liraya düşmüş durumda…

Weltew Nirvana Yatak Odası

İstanbul’un nezih ve müstesna bölgeleri ile isimlendirilmeyen fakat markanın yeni yıla damgasını vuracağını düşündüğümüz Nirvana yatak odası takımı ise modern-avangart tasarımı ile göz dolduruyor. Takım her ne kadar basit bir norma sahip gibi görünse de özellikle ayak ve kulp detayları ile yine karyolaya entegre bazalı ayak ucu pufu ile bir çok üründen daha ön plana çıkıyor. Üstelik Nirvana serisi yatak odası şu anda 11.851,00 TL yerine 10.301,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Weltew Mobilya Mağazaları Sizleri Bekliyor

Tabi verdiğimiz bu fiyatlar Weltew Mobilya kampanyaları dahilinde geçerli. Zaman içerisinde, markanın fiyat politikalarına bağlı olarak bu fiyatlar değişiklik gösterebilir. Bu nedenle bu yatak odası takımlarının diğer görsellerine de göz atmak, hem de bu ürünlerin en güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Weltew Home Yatak Odası Takımları resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir