En Çok Tercih Edilen Renkler (Dış Cephe)

En çok tercih edilen dış cephe boya renkleri tek katlı ev 3 katlı ev ve apartmanlarda seçilen en iyi renkler Geçtiğimiz günlerde binbirdekor.com olarak ülkemizde  iç cephe dekorasyonunda en çok tercih edilen renkleri sunmuştuk siz değerli okurlarımıza.Bu yazımızda ise, yine ülkemizin  dış cephe dekorasyonunda en çek tercih ettiği renkleri örnekleyeceğiz…

 

 

 

 

 

 

MAVİ TONLAR
Mavi tonları; sakinliğin, duygusal dengenin, duyarlılık ve güvenin rengidir. Gökyüzü ve denizi temsil eden mavi tonları, yatıştırıcı olmakla beraber çok uzaktan bile fark edilebilir niteliktedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YEŞİL TONLAR
Yeşil tonları, sakinleştirici bir etkiye sahiptir. aynı zamanda huzur ve umut verir. Yenilenmeyi, gençliği ve rahatlığı simgeler. Güven duygusunun oluşmasına yardımcı olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPRAK TONLARI
Dış mekanda toprak tonlarından hareketle Kiremit, Bej, Taba, Açık Kahve ve Toprak tonlarını kullanabilirsiniz. Sarı tonları ile yapacağınız kombinasyonlarla seçtiğiniz toprak tonu daha soft görünecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KREMİT TONLARI
Yeşil tonlar kullanılarak boyanan binalar doğayla bütünleşerek çevresine sakinlik ve huzur yansıtacaklardır. Antik Yeşil, Kar, Çağla, Söğüt Yeşili, Defne Yaprağı, Bal Köpüğü tonlarını tek başına ya da kendi aralarında kombine ederek kullanın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SARI TONLAR
Bodrum Mavi, Okyanus Mavi yada Gece Mavisi ile gökyüzü sonsuzluğuna bürünebileceğiniz gibi Trianon Gri ya da Beton Gri ile yok görünmeyi tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRİ TONLAR
Saray Pembe veya Kayısı tonlarını kullanarak alışılmışın dışına çıkabilirsiniz. Şeker görünümünde çekici renklerle eviniz daha sevimli görünecektir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
LAZZONİ’den Harika Yemek Masaları

1950 yılından bu yana sektörde varolan LAZZONİ,  her ürününde detaydan kaynaklanan şıklığa ve kaliteye yer...

Kapat