Elit Grand Palas

Yüzyıllar boyu 3 kıtada at süren atalarımızın yarattığı muhteşem tarihimiz boyunca sultanlarımızın yaşadığı saraylar bizleri cezbetmiş, kendine hayran bırakmıştır. Dolmabahçe Sarayı veya Topkapı Sarayı gibi şahane mimarileri ne zaman görsek bir parçamızın oraya ait olduğunu hisseder, kendimizi o saraylarda yaşarken hayal ederiz. Ancak bizi cezbeden bu mimarinin yanında, vücudumuzun neredeyse bir parçası haline gelmiş teknolojiden vazgeçemediğimiz için hayalimiz monoton apartman dairemizde son bulur.

İşte bu noktada Elit Grand Palas bu hayali bu tutkuyu masalsı ve büyüleyici mimarisi ile gerçeğe dönüştürüyor. Geçmişin görkemi ve geleceğin yaşam tarzının günümüzün inşaat teknolojisi ile bir araya geldiği Elit Grand Palas’a bizler binbirdekor.com olarak hayran kaldık ve hatta abartmadan belirteyim aşık olduk. Bu şahane mimari eser damağınızda öyle bir tat bırakıyor ki, çok lezzetli ve eskilerden bildiğiniz bir tat ama adını koyamıyorsunuz.
”Tutkuların Gerçeğe Dönüştüğü Yer” sloganı ile satışa sunulan Elit Grand Palas Depreme karşı dayanıklılığı, kaçak ve düzensiz yapılaşmaya kesinlikle izin verilmemesi nedeni ile en cazip yerleşim alanlarından biri hline gelen ve Türkiye’nin en hızlı değer kazanan bölgesi İstanbul Kurtköy’de yer alıyor. İstanbul Park Formula 1 pisti, Sabiha Gökçen Havaalanı, Teknopark, Pendik MarinTurk ve En Gözde Eğitim Kurumlarına oldukça yakın bir bölgede yer alan Elit Grand Palas Stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor.
Sarayların sadece mimari yapısından değil, hizmetlerinden de esinlenen Elit Grand Palas, sakinlerine sultanlara layık hizmetler sunuyor. Sadece size ait kapalı otopark, Her akşam evinize döndüğünüzde sizi karşılayan güler yüzlü lobi hizmeti, Vale Parking kolaylığı gibi… Resepsiyon, Restoran – Kafe- Bar / Bilardo, Oda temizliği, Lounge, Kat bahçeleri, Buz pisti, Kardio / Fitness / Pilates / Yoga, Açık-kapalı yüzme havuzu, Mini golf, Bowling salonu, Sağlık merkezi, Wireless internet, Dijital tv platformları, Elit Grand Palas’ın sultanlara layık hizmet ve sosyal aktivite tesisleri. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri  Elit Grand Palas’ın şahane görselleri ile başbaşa bırakayım.

 

2 Yorum “Elit Grand Palas”

  1. Özellikle Muhteşem Yüzyıl dizisi ile Osmanlının harika mimarilerinin tekrar gündeme geldiği şu günlerde, cuk oturan bir konu açmışsınız, Tebrik ederim. Elit Grand Palas’a bayıldım. Aşık olacak kadar var. Ancak fiyatları hakkında bilgi vermemişsiniz. 2+1 dairelerin fiyatları nedir acaba ? teşekkür ederim

    1. Elit Grand Palas daire fiyatları henüz açıklanmadı Hasan bey, ancak açıklandığı anda konuyu güncelleyeceğiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir