El Emeği Göz Nuru Dekoratif Aksesuarlar

İlginç El yapımı Süsler

Su kabağından dekoratif aksesuarlar su kabağından neler yapılır 3 boyutlu rölyef tablo modelleri yenişehir halk eğitim halk eğitim merkezi ürünleri ev dekorasyon aksesuarları ilginç dekorasyon objeleri – Geçtiğimiz günlerde Mersin Yenişehir Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından öğrenim dönemi boyunca hazırlanan ürünlere bir AVM ‘de sergilenirken rastlamış ve hayran kaldığım bu muhteşem ürünlerden üç boyutlu rölyef tabloları büyük bir heyecanla binbirdekor.com sayfalarında siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmıştım.

 

El Yapımı Ev Eşyaları

Öncelikle gösterdiğiniz ilgiye teşekkür etmek isterim zira en çok okunan makalelerimizden biri oldu. Ancak o makalemizde o sergideki tüm ürünlere yer verememiş sadece bu muhteşem tablolarla yetinmiştik. Ancak, sağ olsun değerli Ümit Aktunç ve rölyef 3 boyutlu kurs hocası İlknur Ata hocam mailime diğer ürünlerin görsellerini de yollamışlar. Zaten bu aksesuarları da görmenizi pek istiyordum isabet oldu açıkçası:)

 

atatürk evi 3d rölyef

Oda Süsleri El Yapımı Kolay

Zevk sahibi ve yaratıcı bir zekadan çıktığı her halinden belli olan bu aksesuarlar bildiğiniz su kabağından yapılmışlar. Üzerlerinde hakikaten çok emek var, her bir detay, her bir motif en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş…

su kabağı dekoratif aksesuarlar

Deniz kabukları ile süslenmiş, boyanmış ve insanların beğenisine sunulmuş. Hele Ümit Ağabeyin eseri olan bir köpek balığı var ki, görmeyin… Efendim çenem düştü farkındayım, bana sabaha kadar anlat deseniz bildiğim tüm kelimeler bitene kadar anlatırım:)

su kabağı dekoratif aksesuarlar_2

Dolayısı ile daha fazla uzatmıyor ve hemen Atatürk Evi ‘nin üç boyutlu rölyef tablosu ile görsel şöleni başlatıyorum… Bu arada bu ürünleri satın alabiliyorsunuz, bunun için sadece 0 505 730 21 77 numaralı telefondan Ümit Aktunç ile bağlantıya geçmeniz yeterli olacaktır…

 

su kabağı dekoratif aksesuarlar_3

 

su kabağı dekoratif aksesuarlar_4

 

su kabağı dekoratif aksesuarlar_6

 

su kabağı dekoratif aksesuar

 

3 boyutlu rölyef tablo atatürk evi

 

su kabağı dekoratif aksesuarlar_5

 

su kabağı dekoratif aksesuarlar_7

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir