El emeği göz nuru 3 Boyutlu tablolar

Rölyef tablo modelleri 3 boyutlu dekoratif tablolar seramik tablo çeşitleri halk eğitim merkezi eserleri duvar dekorasyon ürünleri ev dekorasyon aksesuarları ilginç tablo modelleri…

3d tablo modelleri_12

Hafta sonu ülkemizin en büyük AVM ‘lerinden birinde gezerken öyle muhteşem, öyle şahane, öyle göz alıcı dekorasyon ürünlerine rastladım ki arkadaşlar anlatamam, daha doğrusu kelime haznem yetmez. Zaten hasta olduğum bir sanat olan resmin daha farklı bir versiyonu olan bu tablolar tam ayrılmakta olduğum AVM ‘de beni resmen çiviledi. Öylece kala kaldım, uzun uzun, doya doya, sindire sindire inceledim, ruhumu dinlendirdim bu güzel tablarla… Sonra Ümit Aktunç ile tanıştım, Ümit Ağabey bana ürünler hakkında detaylı bilgiler verdi. Ürünler diyorum zira burada sadece  bu üç boyutlu tablolar yok, su kabağından, deniz kabuklarından ve bilmediğim daha bir sürü şeyden el emeği göz nuru ile üretilmiş dekoratif ürünler vardı. Meğerse büyülenmiş bir halde turladığım bu alan Mersin Yenişehir Halk Eğitim Merkezi‘nin sergi alanıymış.

Mersin Yenişehir Halk Eğitim Merkezi’nde kursiyerler tarafından yıl boyunca tasarlanan bu güzel ürünler yıl sonunda düzenlenen özel bir sergi ile satışa sunuluyormuş . Ümit Ağabey ve  merkezin değerli 3 Boyutlu Rölyef kurs öğretmeni sayın İlknur Ata ‘dan bunları duyduktan ve ürünlere göz attıktan sonra Mersin Yenişehir Belediyesi ile gurur duydum, zira burada öyle alalade şeyler yok, burada resmen sanat eserleri var. Örneğin en sevdiğim tablolardan biri olan Osman Hamdi Bey ‘in Kaplumbağa Terbiyecisi ‘nin seramik hamurundan ve yukarıda bahsettiğim çeşitli malzemelerden yapılmış 3 boyutlu hali var, ekmek yapan kadınların ekmekleri o kadar gerçekçi ki, canınız bir anda yufka ekmek çekiyor, hatta Ümit Abinin Tenekeci Dükkanı olarak adlandırdığı tablosunda dükkanın lambası bile yanıyor. Anlayacağınız her şey, her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

Burada gördüğünüz ürünleri satın alabiliyorsunuz, ürünlerin fiyatları ise oldukça göreceli, dolayısı ile burada sizlere fiyat veremiyorum, ancak en pahalı ürün en altta gördüğünüz ve tamamen seramik hamurundan yapılan çiçek saksısı. Bu ürün 3000 TL  fiyatla satışa sunuluyor ve bence her kuruşuna değer. Satın almayı düşünürseniz Ümit Aktunç ‘a 0 505 730 21 77 numaralı telefondan ulaşıp gerekli bilgileri alabilirsiniz…

O gün oradan ayrılmak istemedim, ancak her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu çok keyif aldığım gezininde bir sonu vardı. Ayrılırken oradaki herkese teşekkür ettim, emeklerine hayran olduğumu içtenlikle belirttim ve binbirdekor.com ‘un bu sayfasında tekrar yineliyor, emeklerine saygılarımı sunuyorum.

3d tablo modelleri_14

3d tablo modelleri_4

3d tablo modelleri_2

3d tablo modelleri_3

3d tablo modelleri_5

3d tablo modelleri

3d tablo modelleri_6

3d tablo modelleri_7

3d tablo modelleri_8

3d tablo modelleri_9

3d tablo modelleri_10

3d tablo modelleri_11

3d tablo modelleri_15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir