Efsane Halı’dan Modern Bir Koleksiyon Daha (Resital)

Efsane Halı 2019 Modelleri

efsane halı miranda efsane halı adenya efsane halı kullananlar efsane halı fırat serisi efsane halı yakamoz efsane halı regnum efsane halı sarıyer serisi – Dünyanın en güzel şehri olan İstanbul‘un, aşkın başkenti Paris‘in, Big Ben saat kulesi ile ünlü Londra ‘nın ve kargacık burgacık dünya dillerinde “Merhaba” kelimesinin yazıldığı Pop Art desenli halılar  hayatımıza sol şeritten önlenemez bir hızla girince, bizlerde alışıla gelmiş klasik desenli halılarımızın pabucunu dama atınca, hemen hemen tüm halı üreticileri koleksiyonlarında bu tür halılara yer vermeye başladılar.

 

“Halının Yeni Efsanesi” gibi iddialı bir slogan ile sektöre giren ve neredeyse halı başkentimiz haline gelen Gaziantep kökenli Efsane Halı ‘da bu akıma kapılan üreticilerden oldu.

Efsane Halı Kumsal Serisine de Göz Atın !..

Efsane Halı daha önceki binbirdekor.com sayfalarında yer verdiğimiz Kumsal koleksiyonunda bu tip halılara yer verirken, aynı eğilimi Resital koleksiyonunda da gösterdi. Efsane Halı, soyut modern desenlerden oluşan Resital koleksiyonunda bu tarz halılara yer vermeyi ihmal etmedi…

 

efsane halı resital serisi_2

 

efsane halı resital serisi_3

 

efsane halı resital serisi_4

 

efsane halı resital serisi_5

 

efsane halı resital serisi_6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir