Efekt boya çeşitleri 2013 (Polisan)

Efekt duvar boyası çeşitleri markaları simli duvar boyası keten desenli boya polisan boya çeşitleri desenli duvar boyaları…

efekt boya modelleri polisan

Bir mekanda en açık alanlar duvarlar olduğu için sanırım, duvar dekorasyonu oldukça geniş, ucu açık bir mevzu ve gün geçtikçe yeni teknolojilerin hayatımıza girmesi ile dahada derinlik kazanan bu konuyu binbirdekor.com sayfalarında incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda desenli duvar boyalarından hoşlanan takipçilerimiz için hakikaten çok şık ve dekoratif bir görünüm sunan efetkt boya ürünlerine göz atacağız. Duvarlarınıza, sedefli, süet yumuşaklığı hissi veren, antik görünümlü ve simli, ışıltılı desenler veren Polisan ‘ın Efekt Boya koleksiyonunu detaylı olarak sizler için inceleyeceğiz.

polisan decoart sim

Decoart Sim
Su bazlı yüzeylerde dekoratif amaçlı sim etkisi yaratabilen iç cephe verniğidir. Çevre dostu, esnek yapıda, yüzeylerde simli, ışıltılı desenler yaratabilmek amacıyla, su bazlı boyaların üzerine uygulanmak için formüle edilmiş, dekoratif amaçlı verniktir. Alttaki boyanın rengine göre gümüş ya da altın tipleri tercih edilir.

poisan decoart süet

Decoart Süet
Su bazlı yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan, farklı uygulama aparatı ile yüzeylerde süet yumuşaklığı hissinin oluşturulmasını sağlayan iç cephe boyasıdır.

polisan decoart antik

Decoart Antik
Su bazlı, yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan, farklı uygulama aparatı ile yüzeylerde antik görünümlü desen oluşturulmasını sağlayan iç cephe boyasıdır. Çevre dostu, örtücülüğü yüksek, esnek yapıda, yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan, yapısı gereği pasta ile karışmayan Polisan Boya Mix Center’ da renklendirilebilen su bazlı iç cephe boyasıdır.

polisan decoart keten

Decoart Keten
Su bazlı, yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan, silinebilir, farklı uygulama aparatı ile desen oluşturulmasını sağlayan iç cephe boyasıdır. Çevre dostu, örtücülüğü yüksek, esnek yapıda yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan, farklı uygulama aparatları ile desen verilen iç cephe boyasıdır.

polisan decoart sedef

Decoart Sedef
Su bazlı, yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan, silinebilir, farklı uygulama aparatları ile ışığın yansımasına bağlı sedefli desenler oluşmasını sağlayan, çevre dostu, örtücülüğü yüksek, esnek yapıda yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan farklı uygulama aparatları ile ışığın yansımasına bağlı olarak sedefli desenler oluşturulmasını sağlayan iç cephe boyasıdır.

 

 

“Efekt boya çeşitleri 2013 (Polisan)” Konusunda 2 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir