Duvarlarını Dekore Etmeden Önce Dene ve Gör !..

Dekorasyon fikirleri akıllı telefon dekorasyon uygulamaları dekorasyon dene ver gör dekorasyon kendin yap…

Teknoloji ilerledikçe işler ne kadar kolaylaşıyor, hele şimdilerde dekorasyon nasılda sıradan bir hal alıyor şu akıllı telefon uygulamaları ile. Eskiden İngilizlere ait bir söz vardı “10 kere ölç, bir kere del” diye. Şimdi gelişen akıllı telefon uygulamaları sayesinde artık buna gerek kalmadı.

Telefon yada tabletiniz ile hayalinizdeki dekorasyona başlamadan önce nasıl olduğunu görebileceğiniz uygulamalar mevcut. Bilinen en bariz örneği ise televizyonlarda reklamlarını gördüğünüz Marshall Gör ve Boya Uygulaması ki daha önce bu konu hakkında sizleri bilgilendirmiştik.

İşte bu örneklerin sayısı gün geçtikçe artıyor, İtalya kökenli bir tasarım ve duvar kağıdı firması olan Glamora, Appstore’a yüklediği yeni uygulaması ile duvarlarınız için seçtiğiniz dekorasyon yönteminin nasıl duracağını sizlere gösteriyor. Tek yapacağınız uygulamayı indirip, tablet yada telefonunuzu duvarınıza doğru tutmak olacak. Olayı daha iyi anlamanız için konu ile ilgili bir videoyu hemen alt tarafta paylaşıyor, yorumlarınızı bekliyoruz…

DUVARLARINIZI DEKORE ETMEDEN ÖNCE NASIL DURDUĞUNU GÖRÜN !..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir