Duvar Kağıdı Modelleri 2020 Kataloğu Burada !..

2020 Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıtları seksenli yıllarda pek bir modaydı. Ancak daha sonraları saten alçı ve saten boyanın oyuna girmesi ile bir süreliğine görünmez oldular. Ancak son 10 yıldır, özellikle yeni binalarda, en azından tek duvara duvar kağıdı uygulaması ile tekrar hayatımıza girdiler. Şimdilerde ev dekorasyonu yapan hemen herkes evlerinde duvar kağıdı görmek istiyor ve muhtemelen bu sayfada olan sizlerde bu insanlar arasındasınız ve evinize nasıl bir duvar kağıdı alacağınız hakkında henüz hiç bir fikriniz yok. İnternet’te model bakmaktan öteye  de henüz geçtiğiniz söylenemez. O halde gelin sizlere biraz yardımcı olalım, zira binbirdekor.com olarak sizin durumunuzda olan takipçilerimiz için sürekli bir araştırma içerisindeyiz zaten bizler.

En Yeni Duvar Kağıtları Binbirdekor.com’da

Bundan kısa bir zaman önce salon duvar kağıdı modelleri sayfalarımıza konuk olmuşlardı hatırlarsanız. Ayrıca bir çok markanın yeni duvar kağıdı tasarımlarını da sayfalarımızda sizlerle paylaşmıştık. Bunun yanında duvar kağıtları koçtaş yada bauhaus duvar kağıdı modelleri ve fiyatları başlığı altında yapı marketlerimizin ürünlerini de incelemiş ve görselleri ve fiyatları le birlikte bilgi ve beğenilerinize sunmuştuk. Bu sayfamızda ise 2020 yılında vitrine çıkan bir kaç modeli mercek altına alıyoruz.

Son Moda Duvar Kağıdı Modelleri

Bir tasarımda duvar kağıdı çok güçlü bir öge olabilir. Ancak bu güce doğru tercihle sahip olur. Yanlış seçilen bir duvar kağıdı dekorasyonunuzu mahvedebilir. Bu size kötü bir dekorasyonun yanında artı bir maliyet de getirecektir. Duvar kağıtları artık çok fazla özelliğe ve desene sahip, dolayısı ile  yanlış tercih yapmamakta bir hayli zor. Peki bu yanlış bir seçim yaparak bir çuvalı n-berbat etmemek adına neler yapılabilir.

Duvar Kağıdı Seçimi Nasıl Yapılır ?..

Duvar kağıtlarınızı seçerken öncelikle bu kağıtların evinizde nasıl duracağı yada diğer eşyalarınızla uyum sağlayıp sağlayamayacağını zihninizde tartın. Gerekirse bir kaç komşunuzdan yada arkadaşınızdan yardım isteyin.

Duvar Kağıdı Renkleri ve Desenleri 2020

Duvar kağıdı renkleri ve desenleri ile halı yada perde gibi komplike bir yapıya sahiptir. Bu nedenle seçim yaparken özellikle halı ve perdelerinize, bunun yanında duvar renklerinize de uyum göstermesine önem gösterin.

Duvar Kağıdı Kataloğu 2020

Bu hem çok kolay, hem de zor bir iştir aslında. Çok fazla alternatifiniz olması aradığınız tarzda ki duvar kağıtlarının bulunmamasını imkansız kılar. Fakat bunun için onlarca duvar kağıdı kataloğundan binlerce duvar kağıdı modeline göz atmanız gerekir 🙁

Duvar Kağıdı Kartelalarını Mutlaka İnceleyin

Evet o kadar kataloğu incelemek hakikaten zor iş. Fakat bu işi daha kolay bir yoldan yapabilirsiniz. Mesela binbirdekor.com’un sayfalarını takip edebilirsiniz. Çünkü yukarıda da belirttiğimiz gibi bizler sürekli bir araştırma içerisindeyiz.

Örneğin bu sayfamızda paragraf aralarında sunduğumuz bir kaç duvar kağıdı modeli 2020 yılının ürünleri arasında yer alıyor. Bu ürünler arasından evinize, salonunuza yada oturma odanıza en uygun duvar kağıdı tasarımını seçebilir, herhangi bir markanın herhangi bir kataloğunda bu ürünleri bulabilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir