Duvar Dekorasyonunda Ünlü Film Afişleri

Değişik Duvar Süsleme Fikirleri

Binbirdekor.com’un en hareketli kategorilerinden biri olan “Duvar” kategorisi altında bu güne kadar duvar süsleme ve duvar dekorasyon etiketi ile bir çok konu ve ürün paylaştık sizlerle. Çeşitli duvar süslemeleri ve kendin yap duvar süsleri gibi konuların yanında duvar süsleme teknikleri gibi detaylara da değindik.

Sinema Afişleri Duvarlarda

Duvar süsleme ve dekorasyon maceramız farklı ve heyecan verici fikirler ile devam ediyor. Bu sayfamızda sinema ve televizyon hayranları için, film poster yada başyapıt tablolar hatta dizi film tabloları ile duvar dekorasyonu önerilerinde bulunacağız.

Film Afişleri Tablo Oldu

Filmlerle aranız nasıldır bilmiyorum ancak ben resmen bir film hastasıyım, onları sadece seyretmekle kalmam aralarında çok etkilendiklerim veya kült haline gelenlerin afişlerini de bir koleksiyoner edası ile biriktirim. Hatta bir ara elimde bir yığın birikmişti ne yapacağıma karar veremedim ve çok sevdiğim arkadaşlarıma elim varmasa da hediye etmek zorunda kaldım.

Bazıları ise duvar dekorasyonumun bir parçası haline geldiler ve bu ilginç ama eskimeyen trend misafirlerim tarafından tam not alıp dillere destan oldular. Öyle ki tarzımdan hoşlanan bir çok arkadaşıma hediyelik film afişleri gönderdim 🙂

Peki siz düşünür müsünüz ? Çalışma odanızda veya tamamen modern bir tarzla dekore ettiğiniz yaşam alanınızda bu tip bir duvar aksesuarı.

 

Şimdi gözlerinizi kapatıp hayal edin, bir duvarınızda Johnny Depp‘in güzeller güzeli Orlanda Bloom ile harikalar yarattığı fantastik bir film olan Karaip Korsanları‘nın veya serilerinde büyüyüp yakışıklı bir genç olan Harry Potter‘in yada bizim çeşitli versiyonları ile büyüyüp hatta yaşlandığımız Spiderman filminin afişini… Ne dersiniz çok orijinal bir duvar dekorasyon fikri değil mi ?…

 

Kült haline gelmiş ünlü filmlerin afişleri ile duvarlarınızı süslemek istiyorsanız ve elinizde hiç film afişi yoksa üzülmeyin, Wallzilla‘da öyle çok çeşit var ki, hem de bu afişler Aksiyon-Macera, animasyon, belgesel, bilim kurgu, komedi, korku şeklinde kategorilendirilmiş.

 

 

FARKLI DUVAR SÜSLEME FİKİRLERİNİ İNCELEYİN !..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir