Dünyanın En Büyük LED Mimari Projesi

Dış Cephe Led Uygulamaları

Zaman zaman binbirdekor.com sayfalarında şaşırtıcı mimari fikirlere ve farklı yapılara yer veriyoruz ve bu tür makaleler sizlerden de oldukça büyük ilgi görüyor, öncelikle bu ilginiz için teşekkür ederiz : ) Buradan anladığımız kadarı ile modern mimari yapılar ve ilginç mimari tasarım örnekleri okurlarımızın çok ilgisini çekiyor. Bu bağlamda bizlerde mimari yapılar hakkında bilgi ve örneklere daha fazla yer vermeye çalışıyor, dünya ve Türkiye’deki ilginç mimari yapılar ve bu mimari yapılara örnekler sunmaya devam ediyoruz…

İlginç Otel Tasarımları

Bu gün Birleşik Arap Emirlikleri otellerinden, daha doğrusu Abu Dabi otellerinden ilginç bir tasarım ile huzurlarınızdayız. Otelde nereden çıktı demeyin, zira daha önceki sayfalarımızda dünyanın en lüks otelleri yada dünyanın en pahalı oteli ve dünyanın en güzel otelleri gibi bir çok konuyu sizlerle paylaşmış, bu bahsi geçen otellerin ilginç mimari yapıları hakkında sizleri bilgilendirmiştik.

Cephe Led Aydınlatma

Efendim şimdi tanıtacağımız bu otel hem ilginç mimarisi ile hemde bu mimariyi adeta bir kuyumcu dükkanının vitrini gibi aydınlatan led bina dış cephe aydınlatmaları ile dikkat çekiyor.

Pixel Tüp Led

Bu sayfamızda da ilginizi çekeceğini umduğum, masalsı Arap otellerinden biri olan ve dünyanın en büyük led mimari projesi Yas Hotel ‘den bahsedeceğiz.

 

7 Yıldızlı Otel İsimleri

Yas Hotel dünyadaki petrol rezervleri bakımından en şanslı ülkeler arasında yer alan Birleşik Arap Emirliklerinin başkenti olan ve bir ada olmasına rağmen karaya 3 büyük köprüyle bağlanan Abu Dabi’de bulunuyor.

 

 

Petrol zengini Arapların birbirinden lüks otel örneklerinden biri olan Yas Hotel 2009 Yılında açıldı.

 

Yas Hotel ‘in en önemli özelliği çok özel bir led aydınlatma düzenine sahip olması…

 

5000 den fazla rgbw led ile aydınlanan otel bu ledlerin renk değiştirme ve efekt özellikleri sayesinde etkileyici bir görsel şölene sahne oluyor…

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir