Dünyada Bir İlk, Yok Böyle Bir Şemsiye

Bahçe şemsiye modelleri dekoratif bahçe şemsiyeleri teras şemsiye modelleri güneş eberjisi ile çalışan şemsiye görselleri özellikleri uzaktan kumandalı şemsiye kafe restaurant şemsiye modelleri çeşitleri…

Merhaba değerli binbirdekor.com takipçileri, özlemle beklediğimiz yaz aylarına bir türlü adım atamadık, denize, kuma güneşe hasret kaldık. Gerçi yaşadığımız kıştan da bir şey anlamadık. Havalar bir açıyor, bir kapanıyor. Sabah evden yağmur yağacak diye çıkıyoruz, arabaya bindiğimizde klima açıyoruz 🙂 Acaba Haziranda havalar tam anlamı ile ısınırmı bilemem ama ben şimdiden yaz mevsiminin simgesi olan ürünlere göz atmaya başladım. Hatta göz atarkende şahane, daha doğrusu dahiyane bir ürüne rastladım.

Dünyada bir ilk olan bu ürün başlıktanda anlayacağınız gibi ürün tamamen çevreci ve kendi harcadığı elektriği kendi üretiyor. Nasıl mı ? Tabii ki gelecekteki en önemli enerji kaynağımız güneş vasıtası ile. Üstelik eski şemsiyeler gibi yorucu bir mekanik açma kapama mekanizmasına sahip değil, uzaktan kumandasının düğmesine basıyorsunuz kendi kendine açılıyor, kapanıyor. Bahçeler için oldukça ideal, zira yaz akşamlarının vazgeçilmezi olan komşularla yapılan çay muhabbetlerinde ekstradan bir ışığa gereksinimde duymuyorsunuz. Çünkü bu şemsiye, kendine ait güneş enerjisi ünitesi sayesinde  gündüz depoladığı enerjiyle led ışıklarını sizler için yakıyor.

Şimdi bir çoğunuz bu ürünü Japon yada Amerikalı’ların geliştirdiğini düşünüyorsunuzdur. Ancak yanıldığınızı söylemek durumundayım. Çünkü ürün tamamen ve göğsümüzü kabartacak kadar % 100 Türk tasarımı. Kapela markası ile piyasaya sürülmüş. Özellikle kafe, restaurant veya oteller için kelimenin tam anlamı ile harika bir ürün. Güzel bahçelere sahip arkadaşlarında ilgisini çekeceğini düşünüyorum ve hemen siz “bu ürünü nereden alacağız” diye sormadan cevaplayacağım.

Güneş enerjisi ile çalışan led ışıklı uzaktan kumandalı şemsiyenin Akdeniz bölge bayiisi Adres Masa Sandalye. İletişim telefonları ise 0 532 588 20 29 – 0 324 328 37 05 . Evet ürünün özellikleri böyle, dilerseniz şimdide hep birlikte görsellerine göz atalım…

GÜNEŞ ENERJİSİ İLE ÇALIŞAN LED IŞIKLI ŞEMSİYE

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kilim Yeni Sezon Koltuk Takımı Modelleri Fiyatları (Opal)

2014 Koltuk takımı modelleri oturma grubu çeşitleri Kilim Mobilya 2014 koltuk takımı modelleri fiyatları görselleri...

Kapat