Dönen Küp Çerçeve

Özel günlerin en zor tarafı hediye seçimidir. Babalar günü için, anneler günü hiçin, sevgililer günü için, evlilik yıl dönümü ve doğum günler için, hem farklı, hem de karşımızdakine kendini özel hissettirecek hediyeler seçmeye çalışır, mağaza mağaza dolaşırız bu yüzden 🙂

Ev dekorasyon ve mobilya sitesi olarak pek bir alakamız olmasa da konu dekoratif objelere gelince ne kadar özel olduğumuzu sizlere hissettirmek adına, hediye seçiminize yardımcı olacak ürünler aramaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda yine özel ve fantastik bir hediye alternatifi ile huzurlarınızdayız.

 

Binbirdekor.com olarak sizler için harika bir hediye seçeneği bulduk… Dönen Küp Çerçeve… Bu küp şeklindeki fotoğraf çerçevesi toplam 6 resim kapasiteli ve bir adet kalem pil ile yavaş yavaş dönüyor.

 

 

Standart çerçevelerden sıkılanlar için oldukça ideal ve sevdiklerinizin altı adet resmini yerleştirdiğiniz bu çerçeve yavaş yavaş dönerek tüm resimleri sergiliyor…Üstelik Resimlerinizi yerleştirme işlemi de oldukça basit ve zahmetsiz….

Ne dersiniz sizce de babanızın ofisinde, yada sevgilinizin eşinizin masasında sizlerle ve ya ailecek çekilen resimlerin yerleştirildiği bu hediye çerçeve çok şık ve özel bir hediye olmaz mı ?..

1 Yorum “Dönen Küp Çerçeve”

  1. babalar gününe 2 gün kala hediyeyi buldukta nasıl yetiştiricez onu merak ediyorum… valla sadece babalar için değil herkes için harika bir hediye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir