DOĞTAŞ’tan Aşk Yatağı LOVELY

Şık mobilya tasarımları ile evlerimize misafir olan DOĞTAŞ, yatak konusunda da ne kadar iddalı olduğunu müşterilerinin beğenisine sunduğu yeni yatağı LOVELY ile ispat etmeye çalışıyor. Rahat bir uyku çekmeniz için bir çok özellikle donatılmış bu harika yatakta neler yok ki… binbirdekor.com olarak DOĞTAŞ’ın 635 TL kampanyalı fiyatla satışa sunduğu aşk yatağı LOVELY’i sizler için detaylı bir şekilde inceledik….

 

 

 

 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Özel tasarlanmış ve uygulanmış kırmızı örgü kumaşıyla alışılmış yataklardan farklı ve göz okşayıcıdır.
Smellwell® özellikli koku kapsülleri sayesinde yatağınız uzun süre ferahlık hissi veren güzel bir kokuya sahiptir.
Keyifli ve rahatlatıcı bir uyku sağlar. Çünkü uyku düzenini ve kalitesini bozan statik elektrik, kumaşa uygulanmış özel anti-stress özellikli (Relaxtic®) apreler ile ortadan kaldırılmıştır.
Antibakteriyel (Sanitized®) olup mikro organizmaların yol açtığı kötü kokuları, çirkin görüntüleri ortadan kaldırır.
Bu özellik aynı zamanda kumaşın çürümesine sebep olan küf ve mantarların oluşmasını engelleyerek kumaşın ve yatağınızın ömrünü uzatır.
Lovely yapımında bonel yay sistemi kullanılmıştır.
Anti-mosquito® özelliği sayesinde sivrisinek kovucu etkisi vardır. Adeta göze görünmeyen bir cibinlikle kaplanan bu yatak, ayrıca hijyen avantajı sağlar.
Yatakta vücut ergonominiz için yüksek yoğunluklarda (dansitelerde) hyper ve yumuşak (soft) özellikte 7 cm plaka ve rulo sünger kullanılmıştır. Bu dolgu malzemesiyle ekstra konfor sağlanmıştır.
26 cm yüksekliğindedir.
Dolgu malzemesi 3 yıl, yay konstrüksiyonu 10 yıl garantilidir.

 

 

 

       

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İndirimli Arabalı Yataklar (PRAKTİKER)

Uygun fiyatlı araba yatak modelleri görselleri yeni sezon araba karyolalar ucuz arabalı yatak modelleri fiyatları çeşitleri... Genç ve çocuk odalarının...

Kapat