Doğtaş’tan Aşk Yatağı Lovely

Doğtaş Yatak Modelleri ve Fiyatları

Şık mobilya tasarımları ile evlerimize misafir olan DOĞTAŞ, yatak konusunda da ne kadar iddalı olduğunu müşterilerinin beğenisine sunduğu yeni yatağı LOVELY ile ispat etmeye çalışıyor. Rahat bir uyku çekmeniz için bir çok özellikle donatılmış bu harika yatakta neler yok ki… binbirdekor.com olarak DOĞTAŞ’ın 635 TL kampanyalı fiyatla satışa sunduğu aşk yatağı LOVELY’i sizler için detaylı bir şekilde inceledik….

Doğtaş Lovely Yatak Özellikleri

Özel tasarlanmış ve uygulanmış kırmızı örgü kumaşıyla alışılmış yataklardan farklı ve göz okşayıcıdır.
Smellwell® özellikli koku kapsülleri sayesinde yatağınız uzun süre ferahlık hissi veren güzel bir kokuya sahiptir.

Keyifli ve rahatlatıcı bir uyku sağlar. Çünkü uyku düzenini ve kalitesini bozan statik elektrik, kumaşa uygulanmış özel anti-stress özellikli (Relaxtic®) apreler ile ortadan kaldırılmıştır.
Antibakteriyel (Sanitized®) olup mikro organizmaların yol açtığı kötü kokuları, çirkin görüntüleri ortadan kaldırır.

Küf ve Mantarı Engelleyen Özellik

Bu özellik aynı zamanda kumaşın çürümesine sebep olan küf ve mantarların oluşmasını engelleyerek kumaşın ve yatağınızın ömrünü uzatır. Lovely yapımında bonel yay sistemi kullanılmıştır.

 

Bu Yatak Sivrisinekleri Kovuyor

Anti-mosquito® özelliği sayesinde sivrisinek kovucu etkisi vardır. Adeta göze görünmeyen bir cibinlikle kaplanan bu yatak, ayrıca hijyen avantajı sağlar.

 

Ekstra Konforlu Yatak

Yatakta vücut ergonominiz için yüksek yoğunluklarda (dansitelerde) hyper ve yumuşak (soft) özellikte 7 cm plaka ve rulo sünger kullanılmıştır. Bu dolgu malzemesiyle ekstra konfor sağlanmıştır.
26 cm yüksekliğindedir ve dolgu malzemesi 3 yıl, yay konstrüksiyonu 10 yıl garantilidir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir