Doğtaş Yemek Odası Takımları Fiyatları 2021 İnceleme

Doğtaş Exclusive Yemek Odası Modelleri

Değerli okurlarımız için modern yemek odası takımları ve fiyatları marka marka model model incelemeye devam ediyoruz efendim. Yemek odası takımı satın almak isteyen takipçilerimiz için hem görsel anlamda şık, hem kaliteli ve kullanışlı, bir o kadar da ucuz yemek odası takımları bulmak adına yaptığımız araştırmalar dahilinde bu sayfamızda Doğtaş markasını konu olarak alıyoruz. Marka geçtiğimiz yıl doğtaş floria yemek odası yada doğtaş noble yemek odası gibi bir kaç modeli ile yemek odası kategorisinde zirve yapmıştı. Hele doğtaş retro yemek odası ve doğtaş ravenna yemek odası takımları tek kelime ile şahaneydi. Aranızdan isimlerini mutlaka hatırlayanlar çıkacaktır. Bakalım markanın 2020 yılı yemek odası koleksiyonunda aynı başarıyı yakalayabilecek yemek odası takımları var mı ?.. Buna aşağıda beğenilerinize sunduğumuz ürünleri inceleyerek sizler karar vereceksiniz…

Doğtaş Gold Yemek Odası

Ceviz ağacının natürel ve minimal tavrı ile salonlarınızda sıcak bir atmosfer yaratın… Gold yemek odası günümüzün mobilya trendleri arasında Liste başı olan masif ahşap görünüm trendine verebileceğimiz en samimi örneklerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Takım keskin hatlarını yumuşatan kavisli kulp dizaynı ve bloklardan oluştuğu izlenimini veren kapak ve yüzey tasarımı gibi detayları ile dikkat çekiyor. Takımın liste fiyatı 10.033,00 TL ancak bu rakam %30 indirimle 6.995 Liraya kadar düşüyor. Takımın nakit fiyatı ise 6.625 TL

Doğtaş Mayer Yemek Odası

Modern ve zamansız mekanlar yaratmak isteyenlerin tercihi… Mayer yemek odası son derece iddialı tasarımı ile dikkatleri üzerinde topluyor. Renk konfigürasyonu olarak  kırık beyaz ve ahşap tonlarının belirlendiği takım natürel ve minimal tarzı ile salonlarınıza genç ve dinamik hava katmaya hazırlanıyor.

Bu modern takımın liste fiyatı normalde 4.895,00 TL. %30 İndirimli olarak 3.425,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Nakit Fiyatı ise 3.250,00 TL olarak belirlenmiş. 

Doğtaş Diamond Yemek Odası

Beyaz yada krem gibi açık tonlarda mobilyalardan sıkılanlara tavsiye edebileceğimiz, şık ve uygun fiyatlı ürünlerden biri olan Diamond aynı zamanda Doğtaş tasarımcılarının yemek odası olgusuna bambaşka bir açıdan baktıklarının da kanıtı niteliğinde.

Sıra dışı baklava dilimi büfe aynaları ve yine aynalarla aynı geometriye sahip baklava dilimi gibi ince detayları ile öne çıkan takımın liste fiyatı 10.831,00 TL olarak belirlenmiş. Tabi ki bu takımda da %30 indirim var ve indirimle fiyatı 7.580,00 Liraya düşüyor. Takımı nakit almak isterseniz de cebinizden çıkacak para 7.145,00 TL olarak görünüyor.

Doğtaş Montana Yemek Odası

Markanın sadece içerisinde bulunduğumuz 2020 yılına değil, önümüzde ki bir kaç yıla daha damgasını vuracak ürünlerinden biri olan Montana serisi, modern tarzı, cesur renkleri, zarif çizgileri sizi cezbediyor.

Mermer masa ve ahşap masa seçenekleri bulunan takımın başlangıç fiyatı 12.395,00 TL. %30 İndirimli fiyatı ise 8.665,00 TL. Ürünün nakit fiyatı ise 8.195,00 TL olarak belirlenmiş. 

Doğtaş Louisa Yemek Odası

Siyah, ceviz ve altın detayların mükemmel harmanı ile meydana gelen Louisa yemek odası takımı şık ve zarif tasarımı adeta nefes kesiyor. Ünite kapaklarında ki görsel şölen ile takımın geometrik detayları ise adeta göz kamaştırıyor.

Markanın ürün gamına henüz eklenen ve Doğtaş en yeni yemek odası takımları arasında yer alan bu takımın fiyatı ise inanılmaz uygun tutulmuş. Zira takımın normal fiyatı 6.823,00 TL. Bir de bunun %30 indirimi var ve bu rakam 4.775,00 Liraya düşüyor. Nakitte ise bu rakam üzerinden 260,00 TL gibi bir indirim daha söz konusu…

Doğtaş Clara Yemek Odası

Naturel renk tonlarının en güzelleri ile tasarlanan Clara serisi yemek odası takımı, geçmişin izlerini modern çizgilerle buluşturuyor. Yuvarlak kulp ve ayna detaylarıyla son yılların dekorasyon trendleri arasında liste başı olan Retro tarzına tatlı göndermelerde bulunan takım, bronz metal kulplarındaki deri detaylar ile göze çarpıyor.

Yine Doğtaş yemek odası takımları arasına yeni eklenen takımlardan biri olan Clara’nın liste fiyatı 5.480,00 TL olarak belirlenmiş.Fakat şu sıralar ürün %30 indirimli olarak 3.835,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Nakit alımlarda ise bu rakam 3.625,00 Liraya kadar düşüyor…

Doğtaş Piante Yemek Odası

Doğanın tazeleyici ve ferahlatıcı etkisinden ilham alınarak tasarlandığı her halinden belli olan Piante yemek odası takımı İskandinav stilinin sadeliğini salonlarınıza taşıyor.

Alışılmışın dışında tarzı ile göze çarpan takım, doğal ahşabın sıcaklığı ve yaprak desenlerinin ön plana çıktığı detayları ile sofistike ve çekici bir görünüme kavuşuyor. Üzerinde 7.137,00 TL fiyat etiketi taşıyan Piante serisinin %30 İndirimli fiyatı ise 4.995,00 TL. Bu yemek odası takımını nakit olarak satın almak isterseniz ödeyeceğiniz para ise 4.740,00 TL olarak görünüyor. 

Tabi burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Doğtaş Kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Doğtaş Yemek Odası Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir