Doğtaş Yatak Odası Takımları Fiyatları 2020 İnceleme

2020 Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Kampanyalı yatak odası takımları ve en yeni yatak odası modellerini incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda ki markamız ise başlıktan da anlayacağınız üzere Doğtaş. Hatırlarsanız daha önce doğtaş casablanca yatak odası incelemiş ve Binbir Gece masallarından çıkmış gibi duran bu yatak odası takımına bayılmıştık. Burada ise sizler için markanın 2020 yatak odası takımı fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz.

Modern Yatak Odası Takımları

Yatak odası takımları 2018 yılına damga vuran ve son derece modern tasarımları ile gönüllere taht kuran Doğtaş, yeni sezona Mayer, Piante, Revenna, Riena ve Clara olmak üzere 5 farklı yatak odası takımı ile giriyor. Genel anlamda spor hatlara ve fonksiyonel tasarımlara sahip olan bu takımlar hemen alt tarafta tüm detayları ile sizleri bekliyor.

Doğtaş Mayer Yatak Odası

Göz yormayan, insanı bakarken bile dinlendiren sade tasarımı, kırık beyaz ve mat ahşap gibi iç açıcı tonlara sahip Mayer serisi, modernist tavrı ve minimalist silueti ile dikkat çekiyor. Doğal ahşap görünümlü, yüksek ayaklı karyolası, zekice tasarlanmış, açık raflı komodin ve şifonyeri ve oldukça kullanışlı gardırop tasarımı ile hem şık, hem de kullanışlı bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Mayer yatak odası takımı üstelik şu sıralar kampanya da. Takımın standart fiyatı normalde 8.305,00  TL. Fakat kampanya dahilinde  %30 İndirimli olarak 5.815,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Ürünü nakit almak isterseniz bu rakam 5.485,00 Liraya kadar düşüyor. 

Doğtaş Yatak Odası Riena

Sofistik bir yatak odası dekorasyonu istiyorsanız bu takım tam da size göre. Çünkü Doğtaş tasarımcıları bu üründe, hem nostaljik, hem modern, hem de asil bir  tasarıma imza atmışlar. genel Genel renk konfigürasyonunda kullanılan mat beyaz ile takımın kıvrımlı hatları büyülü bir şekilde birbirini tamamlıyor.

Son derece elegan bir havaya ve zarif bir görünüme sahip olan Riena yatak odası takımında da %30 indirim fırsatı bulunuyor. Takım 11.584,00 TL yerine 8.110,00 TL fiyatla satışa sunuluyor ki yakın tasarımlara sahip, aynı segmentte ki bir çok yatak odası takımına göre bu fiyat oldukça uygun görünüyor.

Yatak Odası Modelleri İstikbal

Doğtaş Piante Yatak Odası

Avangart yatak odası takımları geçtiğimiz yıllarda pek tutuldu. Modern yatak odası modelleri 2019 yılının en tutulan ürünleriydi. Daha önce ki yıllarda ise country yatak odası takımları özellikle hanımlar tarafından çok beğeniliyordu. Gördüğünüz gibi talepler ve trend her yıl değişiklik gösteriyor. Bu nedenle öyle bir takım almalısınız ki modası geçmeden uzun yıllar kullanabilesiniz. Tabi eğer her yıl yatak odası takımınızı yenileyecek kadar zenginseniz bu konuyu dikkate almayabilirsiniz 🙂

Bu bağlamda size tavsiye edebileceğimizi bir ürün olan Piante doğal tasarım detayları ile dikkat çekerken, konforlu bir takım olarak da yıllarca kullanabileceğiniz bir ürün olarak öne çıkıyor. Takımın normal fiyatı 14.810,00 TL. %30 indirim eklenince bu rakam 10.368,00 Liraya kadar iniyor. Ürünü peşin almak isterseniz cebinizden çıkacak para ise 9.780,00 TL.

Doğtaş Ravenna Yatak Odası

Huzurlarınızda doğal ahşaptan, daha doğrusu natürel dekorasyondan hoşlananlara hitabeden bir Doğtaş yatak odası daha. Meşe ağacının mat ahşap görünümü doğallığa vurgu yaparken, uzun konik ayaklar, yansımalı roze metal kulplar ve ikonik yatak başlığı gibi hoş detaylar ile de modern ve şehirli bir imaj çiziyor.

Bazalı veya bazasız karyola seçeneği bulunan bu takımın standart fiyatı ise 9.462,00 TL olarak belirlenmiş. Ancak indirim dahilinde bu rakam 6.626 Liraya iniyor. Ürünün nakit alım fiyatı ise 6.250,00 TL

Yatak Odası Modelleri Bellona

Doğtaş Clara Yatak Odası

Doğtaş 2020 yatak odası modelleri arasına henüz eklenen bir ürün. Dumanı üzerinde tütüyor anlayacağınız. Doğtaş tasarımcılarının yine sezon trendi mat ahşap görünümü ile vitrine çıkardıkları Clara yatak odası yerden yüksek ayakları ile son derece zarif ve modern bir görünüme sahip. Bu görünüme yuvarlak metal kulp detaylarının etkisi ise yadsınamaz.

Bazalı karyola seçeneğinin bulunduğu takımın fiyatı ise yeni bir ürün olmasına rağmen oldukça uygun. Takımın normal fiyatı 10.244,00 TL %30 indirimli olarak satış fiyatı ise 7.172,00 TL olarak görünüyor. Nakit alımlarda ise fiyat 6.765,00 TL.

Bazalı Yatak Odası Takımları

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir