Doğtaş Oturma Odası Takımları 2020 Allora

Doğtaş Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2020

koltuk takımı kampanya yada oturma grubu kampanya ve indirimlerini takip ederek hem kaliteli hem de ucuz oturma grubu bulmaya çalışan okurlarımız için oturma grubu modelleri ve fiyatları 2020 yılında da binbirdekor.com sayfalarında detaylı olarak incelenmeye devam ediyor. Hatırlarsanız daha önce istikbal ve bellona oturma grubu fiyatları ile mondi oturma grupları konuk olmuştu sayfalarımıza. Bu sayfamızın konuğu ise başlıktan da anlayacağınız üzere Doğtaş.

Sandıklı Bazalı Doğtaş Oturma Grupları

Sizler için geçtiğimiz günlerde doğtaş salon takımı ve doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları başlıkları altında bir kaç ürününe göz attığımız markanın bu defa daha değişik bir koleksiyonuna göz atıyoruz. Markanın doğtaş sandıklı oturma grupları arasında yer alan yeni oturma grubu Allora serisini, hem de güncel Doğtaş fiyat listesi ile birlikte inceliyoruz…

Doğtaş Allora Oturma Grubu

Doğtaş ‘ın renk, aksesuar seçimi, modül çeşitliliğinin yanı sıra tasarım çizgisi olarak sade ve şık sıfatlarıyla tanımlanabilecek farklı ürünleri barındıran Modest Line serisinden farklı bir oturma odası takımı konuk oluyor binbirdekor.com ‘un bu sayfasına… Sade ve özgün tasarımı ile zaman içerisinde değişen dekorasyon trendlerine uyum sağlayabilen, kolay kolay eskimeyen, modası geçmeyen bir oturma odası takımı Allora… Sizler için fiyatları ve taksit seçenekleri ile birlikte inceledik…

Doğtaş Modest Line Serisi

Modest Line serisi modelleri özgün ama sade bir stil taşıdığı için yıllar içinde değişen trendlere karşı tarzını uzun süre koruyabiliyor.

Allora oturma odası 3.893 TL yerine tüm kredi kartlarına 237 TL x 12 taksitle sadece 2.848 TL.

Ürünü Doğtaş mağazalarında yerinde ve daha yakından inceleyerek daha net bilgiler alabilirsiniz. Bu nedenle size en yakın Doğtaş satış noktasına uğramanızı öneririz değerli takipçilerimiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir