Doğtaş Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2020 (Luna)

En Yeni Köşe Takımları 2020

köşe koltuk takımları fiyatları ve özelliklerini, marka marka, model model binbirdekor.com sayfalarında sizler için incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde başta istikbal köşe takımı ve yataş köşe koltuk takımları olmak üzere mondi köşe takımı fiyatları ve kelebek köşe takımı modelleri, görselleri, köşe takımı ölçüleri gibi özellikleri ve tabii ki de fiyatları ile birlikte sayfalarımıza konuk olmuşlardı. (Linkler üzerinden bu markaların köşe takımlarına da göz atabilirsiniz.) Bu sayfamızda ise daha önce bir kaç yeni modelini birden incelediğimiz doğtaş markasının yeni bir ürününü sizlerle buluşturuyoruz arkadaşlar.

Doğtaş Köşe Takımları 2020

Aslında yukarıda da bahsettiğimiz gibi daha önce “Doğtaş Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2020 Detayları İle” başlıklı makalemizde, doğtaş mayer köşe takımı ve doğtaş hector köşe takımı gibi markanın en yeni köşe takımlarını mercek altına almış, doğtaş andy köşe takımı ve doğtaş carlino köşe takımı fiyat bilgilerini sizlerle paylaşmıştık. Fakat 2020 yılında zirveye yerleşmek isteyen Doğtaş bu ürünlerle sınırlı kalmadı ve köşe takımı ürün grubuna yepyeni bir ürün daha ekledi.

Doğtaş’tan Yeni Bir Köşe Takımı Daha

Markanın Luna adını verdiği bu yepyeni köşe takımı kısa bir süre önce Doğtaş vitrinlerinde potansiyel müşterilerin huzurlarına çıkarıldı. İşte bizlerde şu sıralar oturma odasına hem kaliteli, hem kullanışlı, hem şık, hem de ucuz köşe takımları bakınan okurlarımız için bu yeni ürünü incelmeye karar verdik.

Doğtaş Luna Köşe Takımı

Efendim paragraf aralarında resimlerini gördüğünüz Luna serisi köşe takımı son derece modern çizgileri ile yeni yıla damgasını vuracak gibi görünüyor. Takımın görünümü yanında, yumuşak kumaş dokusu ile insanı bakarken bile dinlendiren, ekstra oturum rahatlığı sunan konforlu yapısı yorgun akşamların izlerini silmek adına tasarlanmış adeta.

Ayrıca modüler bir tasarıma sahip olan takım, temizliği kolaylaştıran yüksek ayakların yanında kolay temizlenebilir kumaş özelliği gibi detayları ile kullanışlı da bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Doğtaş Köşe Takımı Fiyatları 2020 (Luna)

Gelelim Luna köşe takımının merakla beklediğiniz fiyat bilgilerine… Efendim takımın Doğtaş fiyat listesi üzerinde ki fiyatı 9.692,00 TL olarak görünüyor. Ancak ürün Doğtaş kampanyaları dahilinde %30 indirimli olarak 6.300,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Ürünü nakit satın almak isterseniz bir indirim daha yapılıyor ve Luna köşe takımını 5.950,00 TL gibi oldukça uygun bir fiyata satın alabiliyorsunuz.

Bu nedenle eğer bu köşe takımını beğendiyseniz ve bu fiyatları kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı ve size en yakın Doğtaş mağazalarına uğramanızı öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir