Doğtaş Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021 Montana

Doğtaş Oturma Grupları 2021 Modelleri

Sizler için en yeni koltuk takımı modellerini, evlerinize en yakışan, en kaliteli ve doğal olarak, bütçenizi sarsmayacak en ucuz koltuk takımları aramaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu bağlamda markaların yeni oturma gruplarını deyim yerinde ise 2021 koltuk takımı modelleri ve fiyatlarını incelemeye devam ediyoruz. Bu markaların koltuk takımı kampanya ve indirimleri hakkında elimizden geldiğince sizleri bilgilendiriyoruz. Örneğin yakın zamanda bellona koltuk takımı ve koltuk takımı istikbal modellerinin en yenilerine göz atmıştık. (Bu markaların ürünlerini de linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz.)

2021 Koltuk Takımları Çok Farklı

Ayrıca bu araştırmalarımız spor koltuk takımları veya chester koltuk takımı modelleri şeklinde detaylandırarak sizlere elimizden geldiğince doğru bilgiler sunmaya çalıştık. Bu sayfamızda ise daha önce doğtaş fiyat listesi dahilinde incelediğimiz doğtaş oturma grupları olan doğtaş salon takımı ve doğtaş koltuk takımları ve modellerine bir yenisini ekliyor, Doğtaş’ın yeni koltuk tasarımlarından biri olan Montana’yı beğenilerinize fiyat ve görselleri ile birlikte sunuyoruz.

Doğtaş 2021 Koltuk Takımı Modelleri

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Doğtaş yeni yıla da hızlı bir giriş yapmak üzere, bunu nereden anlıyoruz, tabii ki vitrinlerine henüz çıkardığı koltuk takımlarından, zira marka yeni oturma grubu koleksiyonunda harikalar yaratmış ve deyim yerinde ise bizleri uzay çağına taşıyarak, geleceğin dekorasyon ve mobilya trendleri hakkında da ipuçları vermiş. Bu durumun en bariz örneği ise şimdi inceleyeceğimiz Montana koltuk takımı olsa gerek.

Montana Koltuk Takımı Doğtaş

Montana koltuk takımında İskandinav tarzı bir hava var, zira görsellik konfor ve işlevselliğin arkasına saklanmış. Bir kere takımda ekstra oturum rahatlığı ön plana çıkıyor. Bunu paragraf aralarında sunduğumuz görsellerde bile görebilir, hatta hissedebilirsiniz. Ayrıca takımın son derece yumuşak kumaş dokusu aynı zamanda kolay temizlenebilir kumaş özelliğine sahip.

Doğtaş’ın Yeni Koltuk Takımları 2021

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi yeni yılda da yüksek ayak yapılı koltuk takımları revaçta olacak gibi görünüyor, temizliği kolaylaştıran bu ayak tasarımını Doğtaş’ın yeni koltuk takımı Montana’da da görüyoruz.  Ancak her ne kadar görselliğe önem verilmemiş gibi görünse de belki de modern tarz anlayışından kaynaklı takım gözümüze gayet şık görünüyor.

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021 (Montana)

Gelelim görsellerini paragraf aralarında beğenilerinize sunduğumuz Montana koltuk takımının fiyatlarına… Efendim takımın normal fiyatı 11.657,00 TL olarak görünüyor. Ancak Doğtaş bu koltuk takımını şu sıralar %30 indirimli olarak 8.160,00 TL fiyatla, Doğtaş koltuk takımı kampanyaları dahilinde satıyor. Ürünü nakit olarak satın almak isterseniz 7.695,00 TL gibi daha da avantajlı bir fiyatla karşılaşıyorsunuz.

Bu arada hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Doğtaş Kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek,hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Doğtaş Koltuk Odası Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

“Doğtaş Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021 Montana” Konusunda 2 Yorum Var

    1. Yeni bir ürün. Bu konu da çok umutlu olmamanızı, fakat mutlaka Doğtaş yetkili satıcılarına sormanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir