Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021 Loft

2021 Koltuk Takımı Modelleri

Piyasada ki en yeni koltuk takımları ve 2021 salon takımı modelleri binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Sizler için en kaliteli, en şık ve tabi ki en ucuz koltuk takımları bulmak adına kıyasıya bir araştırma yapmaya devam ediyor, hemen her mobilya üreticisinin en yeni ürünlerine, kampanyalı koltuk takımı modellerine göz atıyoruz. Bu bağlamda son olarak, Ev moda Koltuk Takımları fiyatlarını incelenmiş sayfalarımızda sizlerle paylaşmıştık. Ayrıca 2021 Koltuk Modelleri ve renkleri de editörlerimiz tarafından bilgi ve beğenilerinize sunulmuştu. Bu gün ise daha önce Doğtaş fiyat listesi dahilinde Doğtaş Diamond koltuk takımı başlığı altında yeni modellerinden birini incelediğimiz Doğtaş’ın tabiri caizse dumanı üzerinde tüten en yeni koltuk takımlarından biri daha ile huzurlarınızdayız.

Doğtaş Koltuk Takımları 2021

Son dönemlerde Doğtaş oturma grupları ve Doğtaş salon takımı modelleri pek bir revaçta. Bunun nedeni ise markanın geçtiğimiz bir kaç yıl içerisinde yaptığı modern ve işlevsel tasarımlar olsa gerek. Hakikaten marka geçtiğimiz yıllarda öyle güzel tasarımlara imza attı ki bir anda İstikbal ve Bellona gibi ülkemizin en bilindik markaları ile zirve yarışına ortak oldu. Ürün gamına son eklediği 2021 ürünleri de gelecek yıllarda markanın zirveye ortak olmaya devam edeceğini gösteriyor. Bu durumun en bariz kanıtı ise şimdi göz atacağımız Loft serisi koltuk takımı olsa gerek.

Doğtaş Loft Koltuk Takımı

Paragraf aralarında görsellerini beğenilerinize sunduğumuz bu koltuk takımı son zamanların dekorasyon trendleri arasında yer alan doğallığa atıfta bulunur nitelikte. Son derece yalın tasarımı ile aranılan doğallığı öne çıkaran takım, tıpkı İskandinav tarzı ürünlerde olduğu gibi sadeliğine rağmen, rahat ve konforlu bir yapıya sahip.

Doğtaş Yataklı Sandıklı Koltuk Takımı Loft

Üstelik yatak olabilme özelliği, geniş depolama alanları sunan sandıklı yapısı ve temizliği kolaylaştıran yüksek ayak tasarımı ile de ayı zamanda işlevsel bir ürün. Özellikle dar odalar için kişiselleştirilebilir tarzı ise evinizden bir kez daha keyif almanızı sağlıyor.

Doğtaş Mobilya Fiyatları Loft Koltuk Takımı

Gelelim Doğtaş Loft koltuk takımı fiyat bilgilerine… Efendim bu şık ve kullanışlı takım bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve bir adette berjer koltuktan meydana geliyor. Doğtaş fiyat listesi üzerinde ki normal fiyatı 6.043,00 TL olarak görünse de ürün Doğtaş kampanyaları dahilinde %30 indirimli olarak 3.990,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Tabi verdiğimiz bu fiyat belirli bir zaman zarfında geçerli. Sonuçta marka zaman içerisinde fiyat politikalarında değişikliğe gidebilir veya kampanya son bulabilir. Bu nedenle bu güzel indirimi kaçırmamak, ürünü daha yakından incelemek ve güncel fiyatlar hakkında bilgi almak adına Doğtaş Koltuk Takımları resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir