Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2020

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri 2020

Doğtaş koltuk takımları 2019 yılına damgasını vurmuştu. Özellikle Doğtaş chesterfield koltuk takımı tasarımları tek kelime ile muhteşemdi. 2020 Yılında ise Doğtaş’ın aynı başarıyı yakalayabileceğini merakla bekliyorduk ki marka yeni koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sundu.

Bizlerde vakit kaybetmeden Doğtaş oturma grupları ile Doğtaş salon takımı modellerini incelemeye karar verdik. Dolayısı ile bu sayfamızda Doğtaş fiyat listesi ve koltuk takımı fiyatları ile koltuk takımı kampanya indirim gibi detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Spor Koltuk Takımları Doğtaş

Doğtaş her ne kadar geçtiğimiz yılın ve günümüzün trend koltuk takımlarından olan chester tarzı koltuk takımları ile küçümsenemeyecek bir başarı elde etmişse de modern tarzlara sahip koltuk takımları da ürün gamında en çok tutulan koltuk takımları arasına girdi.

Özel Tasarım Koltuk Takımları ile Doğtaş

İşin bu tarafı çok güzel işte, zira bir koleksiyon hazırlayacaksınız hem klasik koltuk takımları, hem de modern oturma grupları olacak bu koleksiyonda ve hemen hepsi beğenilecek. Doğtaş bu başarıyı yakalayınca aynı yol haritasına devam etmeye karar vermiş ve 2020 yılında da karma ama yine harika bir koleksiyonu vitrinlerine çıkarmış.

2020 Doğtaş Koltuk Takımları

Daniela başta olmak üzere, Hector, Rosalina, Monarch Prime, Daniela, Sante ve Luna olmak üzere 6 farklı seriden meydana gelen bu koleksiyonu şimdi gelin hem fiyatları, hem renkleri, hem de görselleri ile detaylı olarak incelemeye başlayalım efendim.

Doğtaş Sante Koltuk Takımı

Ev dekorasyonunda yalın bir tarzdan hoşlanıyorsanız, mobilyalarınız da ise rafine bir stil arıyorsanız, trend ama son derece gerçek ve klişelerden uzak bir koltuk takımı ise tercihiniz Sante serisi tam size göre.

Düğmeli dikiş uygulamalı minderleri, ince formlu kolçakları ve uzun ahşap ayakları ile çağdaş şehirli evler için tasarlandığı her halinden belli olan bu takımın normal fiyatı 9.464,00 TL. Ancak bu takım şu anda %30 İndirimli olarak 6.624,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Takımın nakit indirimli fiyatı ise 6.250,00 TL.

Doğtaş Monarch Prime Koltuk Takımı

Geniş ve konforlu bir oturma alanı sağlayan, fakat bu tarz koltuk takımlarında nadir bulunan, hem şık hem de gösterişli bir tasarıma sahip olan Monarch Prime serisi aynı zamanda yatak olarak da kullanılabilen ikili ve üçlü koltukları ile fonksiyonel bir ürün olarak da ön plana çıkıyor.

Keskin hatlarını yumuşak geçişlerle tamamlayan ve sağladığı konfor ile dikkat çeken ürünün liste fiyatı 13.620,00 TL. Ancak bu üründe %30 indirimli olarak 9.535,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Monarch Prime koltuk takımının nakit fiyatı ise 6.250,00 TL.

Chester Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatlarını İNCELEYİN !..

Doğtaş Hector Koltuk Takımı

Yine sade, yine yalın, fakat bir o kadar da gösterişli, enfes bir koltuk takımı. Son derece geniş ve konforlu bir oturum alanı sunarak misafirlerinizi bile kendi evlerinde hissettiren bu tasarım özellikle modern tarzda dekore edilen salonlar için son derece ideal bir seçim olarak görünüyor.

Hector serisi koltuk takımının fiyatı daha doğrusu liste fiyatı 11.426,00 TL olarak belirlenmiş. Fakat yine Doğtaş kampanya ve indirimleri dahilinde bu rakam %30 indirimle 7.998,00 Liraya çekilmiş. Takımın peşin para fiyatı ise 7.545,00 TL

Doğtaş Daniela Koltuk Takımı

Yılın dekorasyon trendi olan Mix&match felsefesinde tasarlanmış Daniela serisi, iç gıcıklayıcı oval çizgilerle modern-klasik hatların, deri ve kadife ile göz alıcı şekilde harmanlanmasından meydana geliyor.

Mükemmeli düşleyenler için tasarlandığı ve dolayısı ile incelikle düşünülmüş detaylarıyla ön plana çıkan takım beklenildiği gibi yüksek bir fiyata sahip değil. 14.280 TL Liste fiyat etiketi olan takımın indirimli fiyatı ise şu sıralar 9.996,00 TL olarak görünüyor. Bu takımı peşin para ile almak isterseniz de ödeyeceğiniz para 9.430,00 TL.

2020 Salon Koltuk Takımları Fiyatları ile İstikbal

Doğtaş Luna Koltuk Takımı

Oturma odanızda yada salonunuzda maksimum bir rahatlık fakat rahatlığın yanında sade detaylar ile zenginleşmiş bir koltuk takımı arıyorsanız Luna serisini gözünüzü bile kırpmadan rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yumuşak kumaş dokusu, kolay temizlenebilir kumaş özelliği ve temizliği kolaylaştıran Yüksek ayak yapısı ile işlevsel ve basit bir tasarıma sahip olan bu ürünün liste fiyatı 11.039,00 TL. İndirimli fiyatı ise 7.727,00 TL. Peşin alımlarda ise bu rakam 7.290,00 Liraya kadar düşüyor.

Bellona Koltuk Takımı 2020 Modelleri ve Fiyatları BURADA !..

Doğtaş Rosalina Koltuk Takımı

Son trend dekorasyon tarzlarının baş rolünde retro tarzı baş gösteriyor. Ancak bu sefer retro mobilyalar değil, retro renkler çok moda. Rosalina serisinde de retro renklere önem verilmiş. Hardal sarısı, ördek başı yeşili gibi sezonun moda renkleri Rosalina serisini süslemiş.

Bu sıradışı renkler ile takımın zarif çizgileri ve elegan detayları mükemmel bir uym sağlarken takımın güncel fiyatı 14.765,00 TL olarak belirlenmiş. 10.335 TL ise Rosalina serisinin %30 indirimli fiyatı. Takımı nakit yada keş para ile almak isterseniz ödeyeceğiniz para ise 9.750,00 TL.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir