Doğtaş Koltuk Takımı 2021 Modelleri ve Fiyatları

2021 Salon Takımı Modelleri

Enza Home başta olmak üzere İstikbal koltuk takımı ve Bellona koltuk takımı en yeni modellerini fiyat ve görselleri ile birlikte daha önce siz değerli binbirdekor.com takipçileri için fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemeye almıştık. Ayrıca hem şık, hem de ucuz koltuk takımları aramakta olan okurlarımız için de Koltuk takımı kampanya ve indirimlerini incelediğimiz bir makaleyi yakın zaman önce bilgi ve beğenilerinize sunmuştuk. Tabi sadece marka ve modeller ile fiyatlarla koltuk takımı araştırmalarımızı sınırlandırmadık. Bunun yanında sizlere koltuk takımı alışverişi yapmadan hemen önce fikir vermek adına 2021 koltuk Modelleri ve renkleri başlıklı bir makale de paylaştık. Bahsettiğimiz bu konulara linkleri tıklayarak göz atabilirsiniz.

Doğtaş Oturma Grupları ve Fiyatları 2021

Bu sayfamızda ise daha önce ki sayfalarımızda incelediğimiz Doğtaş Diamond Koltuk Takımı gibi etkili bir model ile 2021 yılına merhaba diyen ülkemizin modern mobilya markalarından Doğtaş’ı sayfalarımıza konuk olarak alıyor, markanın Colin, Tiera, Clara ve Ornella serilerinden oluşan en yeni modellerini sizler için her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte mercek altına alıyoruz.

Doğtaş Colin Koltuk Takımı

Spor koltuk takımları arayan okurlarımız için adeta biçilmiş kaftan niteliği taşıyan bu ürün tüm Doğtaş koltuk takımlarında olduğu gibi görsel şıklık ve işlevsellik özelliklerini bir arada sunuyor. Kavisli S kol tasarımı, kapitone dikiş detayları, tercihinize göre gold ya da siyah renklerde hazırlanan modern ayakları ve hoş kırlentleri ile beklentilerinizin çok üstünde olan bir takım olan Colin serisi yatak olabilme özelliğini de sahip. Takımın 2 adet üçlü koltuk ve tek berjerden oluşan fiyatı ise 17.707,00 TL olarak görünse de Doğtaş koltuk takımı kampanyaları ile bu rakam 11.690,00 Liraya kadar düşüyor.

Doğtaş Tiera Koltuk Takımı

Modern görünümlü bir salon takımı arıyorsanız Doğtaş Tiera koltuk takımı tam da aradığınız ürün olabilir arkadaşlar, zira yenilikçi ve şık tasarımı ile bu koltuk takımı özgün tarzınızı yaşam alanınıza yansıtmanız adına elinizi bir hayli güçlendiriyor. Takım dış yüzeylerinde ve sırt minderlerinde yer alan dikey kapitone detayları ile ön plana çıkarken, aslında en önemli özelliği dekorasyon zevkinize göre bu takımı kendiniz düzenliyor olabilmeniz. Çünkü Tirea koltuk takımında son derece geniş bir renk seçeneği ve ceviz ahşap ya da gold metal ayak tercihi yapabiliyorsunuz.  Üstelik yine bu takımın, dörtlü koltuk, üçlü koltuk ve bir adette berjerden oluşan seçeneğini şu sıralar kampanyalar dahilinde 17.344,00 TL yerine 11.450,00 Liraya satın alabiliyorsunuz.

Doğtaş Clara Koltuk Takımı

2021 Yılında markanın en popüler ürünlerinden biri olan Clara koltuk takımı, kendinden desenli gövde kumaşı ile tam bir kontrast oluşturan renkli kırlentleri, yüksek ceviz ayak yapısı, kol dışlarında yer alan bombeli dikey dikiş uygulaması ve dikiş detaylı sırt minderleri ile adeta göz kamaştırırken, aniden gelen yatılı misafirler için de konforlu bir yatağa dönüşebiliyor. Üçlü yataklı koltuk, yine ikili yataklı koltuk ve tek berjerden meydana gelen Clara Koltuk Takımının fiyatı ise şu sıralar 8.914,00 Liradan 5.890,00 Liraya kadar inmiş durumda sizce de kaçırılmayacak bir fırsat değil mi ?..

Doğtaş Ornella Koltuk Takımı

Yine spor tarzda dekore edilen salonlar için ideal bir seçim olacağını düşündüğümüz bu ürün zıt renklerde döşenmiş kadife ve keten türevi kumaşları, ürüne özel çalışıldığı bir bakışta anlaşılan kırlent desenleri ve kol dışlarındaki dikey kapitone dikişleri çerçeveleyen metal detayları ile adeta göz kamaştırıyor. Ornella serisini bu değişik özelliklerinden dolayı bir çok farklı mobilya modeli ile bir arada kullanabiliyorsunuz. Üstelik yine indirimler dahilinde takımın iki adet üçlü koltuk ve tek berjerden oluşan seçeneği 18.549,00 TL yerine 12.250,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Doğtaş Oturma Grubu Kampanyaları

Yukarıda sizler için Doğtaş’ın yeni yılda vitrinlerine çıkardığı 4 yeni modeli görselleri ve fiyatları bilgi ve beğenilerinize sunduk. Fakat verdiğimiz bu rakamlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle hem ürünlerin farklı görsellerine göz atmak, hem de güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına Doğtaş Koltuk Takımları kategorisini de linki tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir