Doğtaş Casablanca Yatak Odası Takımı

Doğtaş Yatak Odası Takımları 2019

Daha önceki sayfalarımızda doğtaş clara yatak odası ile doğtaş yatak odası riena ve doğtaş gold yatak odası takımlarını incelemiştik hatırlarsanız. O yatak odası takımlarını da tıpkı doğtaş oturma grupları gibi çok beğenmiş, bayılmıştık hatırlarsanız.

Başlıktan da anlayacağınız üzere Doğtaş yatak odası takımı modelleri ve fiyatlarını incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızın konuğu ise Doğtaş Casablanca Yatak Odası

Doğtaş’tan Yepyeni Bir Yatak Odası

Batı’nın yalın formları ile Doğu’nun oryantalist çizgilerinin harmanlandığı, adeta binbir gece masallarından çıkmış gibi duran Casablanca, Akdeniz renkleri olarak kabul gören beyaz ve meşe renk konfigürasyonu ile son derece ferah duruyor. Takım adeta Akdeniz’in muhteşem yaz havasını yatak odalarına getiriyor.

Fas’ın Masalsı Geceleri Casablanca Serisinde

Sizi Kuzey Afrika’nın masallar diyarı Fas’a götüren Casablanca yatak odası takımının, alışılmışın dışında parçaları ve büyüleyici görünümü ile yatak odalarınıza fantastik bir hava vereceğini düşünüyoruz.

Ayrıca, gardırop, karyola, komodin, şifoniyer, şifoniyer aynası ve yüksek şifoniyer modüllerinden oluşan bu zarif yatak odası takımında farklı karyola başlığı tasarımı ile ünite kapaklarında ki otantik süslemeler dikkat çekiyor.

Doğtaş Casablanca Yatak Odası Fiyat

Doğtaş ‘ın yeni yıl koleksiyonları arasında yer alan Casablanca serisi eminiz ki bu sayfada olan bir çok okurumuz çok hoşlanmıştır ve doğal olarak takımın fiyat bilgileri de merak konusu olacaktır.

Doğtaş %30 İndirim Kampanyası

Dolayısı ile sözü fazla uzatmayalım ve bu şahane yatak odası takımın güncel fiyat bilgilerini de hemen sizlerle paylaşalım efendim… 2 Kapaklı sürgülü gardırop, 160X200cm ebatında bazalı karyola, şifoniyer ve aynası ile 2 adette komodinden meydana gelen Casablanca yatak odası takımın liste fiyatı normalde 20.650,00 TL olarak belirlenmiş.

Ancak Doğtaş kampanyaları sayesinde bu ürün %30 İndirimli olarak satışa sunuluyor ve bu indirimden sonra ürünün satış fiyatı 14.455,00 Liraya düşüyor. Takımın nakit fiyatı ise 13.640,00 TL olarak belirlenmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir