Doğtaş Alice Yemek Odası 2020 Fiyatları İnceleme

2020 Yemek Odası Modelleri Detayları İle

Salonlarınıza ekleyeceğiniz şık, kullanışlı ve aynı zamanda ucuz yemek odası takımları bulmak adına mobilya markaları ve üreticilerinin en yeni, 2020 ürünlerini mercek altına almaya devam ederken, son olarak Bellona Yemek Odası Takımı ve İstikbal Yemek Odası Takımı yeni modellerini Modern Yemek Odası Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizde incelemeye almıştık. Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere, daha önce ki sayfalarımızda Doğtaş Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 2020 başlığı altında incelediğimiz ve Doğtaş Ravenna Yemek Odası başta olmak üzere, Doğtaş Diamond Yemek Odası ve Doğtaş Mayer Yemek Odası gibi, Doğtaş Gold Yemek Odası gibi, koleksiyonlarının hastası olduğumuz Doğtaş yepyeni bir yemek odası takımı olan Doğtaş Alice Yemek Odası ile sayfalarımıza konuk oluyor…

Doğtaş Yemek Odası Takımları 2020

Aslında yılbaşının hemen ardından yukarıda da vurguladığımız gibi Doğtaş’ın 2020 yılında vitrine çıkardığı tüm yeni yemek odası takımlarını mercek altına almıştık. Fakat Doğtaş tasarımcıları markanın ürün gamına yeni ürünler ekleyerek rakiplerini adeta ezmek konusunda ne kadar ısrarcı olduklarını göstermek için yepyeni yemek odası takımlarını Doğtaş vitrinlerine çıkardılar. Hal böyle olunca da bu azim ve ısrara kulak vermek adına bu sayfamızda bu yeni yemek odası takımını sizlerle buluşturuyoruz. Dolayısı ile yeni bir yemek odasını salonlarınıza eklemek niyetinde iseniz buyurun buna da bakın…

2020 Doğtaş Yemek Odası Alice

Çünkü salonunuz yada yemek odalarınız için hakikaten aydınlık ve ferah mobilyalara ihtiyacınız var ise aradığınız ürünü bu sayfada bulabilirsiniz, zira saray mobilyalarını anımsatan beyaz ahşap yüzeyleri ve modern ile retro tarzı birleştiren detaylarıyla bu yemek odası takımı aradığınız estetiği ve zarafeti en masalsı şekilde sunuyor.

Doğtaş Yemek Odası Alice

Asimetrik tasarımlara sahip altın renkli kulplarıyla son derece çağdaş, aynı zamanda iç gıcıklayıcı kıvrımlara sahip sandalye sırtları ve yukarıdan aşağıya doğru incelen konsol ve masa ayakları ile de retro bir tarza bürünen Alice yemek odası, eskiyi ve yeniyi bir arada harmanlayarak karşınıza, hem zamansız, hem de uzun yıllar zevkle kullanacağınız bir ürün olarak çıkıyor.

Doğtaş Yemek Odası Fiyatları 2020 Alice

Gelelim bu masalsı yemek odası takımın fiyatlarına… Efendim takımın Doğtaş fiyat listesi üzerinde standart fiyatı normalde 5.623,00 TL olarak görünüyor. Ancak bu rakam Doğtaş yemek odası kampanyaları ile 3.705,00 Liraya kadar düşüyor. Tabi verdiğimiz bu rakam standart, konsol, konsol aynası, açılır yemek masası, 4 adet sandalyeden meydana gelen toplamda 6 adet ürün için geçerli. Dolayısı ile bu rakam sizin seçeceğiniz opsiyonlara göre farklılık gösterebilir.

Doğtaş Yemek Odası Takımı Kampanyalarını Kaçırmayın

Ayrıca verilen bu rakamlar zaman içerisinde Doğtaş fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem ürünün güncel fiyatları hakkında bilgi almak, hem de Alice yemek odası takımının diğer alternatiflerinin fiyatlarını öğrenmek adına buradan Doğtaş yemek odası kategorisini de ziyaret etmenizi öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir