Doğtaş 2021 Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları Alya

2021 Koltuk Takımı Modelleri

Mobilya markaları ve üreticilerinin en yeni koltuk takımlarına göz atmaya devam ediyoruz. Daha önce ki sayfalarımızda, başta İstikbal Koltuk Takımı ve Bellona Koltuk Takımı modelleri olmak üzere Enza Koltuk Takımı ve Ev moda Koltuk Takımları hatta Modoko Koltuk Takımları sizler için fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelenmişti. Üstelik sadece markalar ile sınırlı kalmamış, mesela bir çok markanın son dönemlerin trendi olan Chester Koltuk Takımı modellerini de masaya yatırmıştık. Bu sayfamızda ise geçtiğimiz günlerde yine Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları başlığı altında incelediğimiz ve özellikle Doğtaş Diamond koltuk takımı gibi bir ürüne hasta olduğumuz, Doğtaş Gold Koltuk Takımı ile gözleri kamaştıran Doğtaş’ın en yeni koltuk takımlarında biri olan Alya serisine göz atıyoruz.

Doğtaş Koltuk Takımları 2021

Doğtaş yeni yıla bir çok yeni koltuk takımı ile merhaba derken özellikle koleksiyona son eklenen Loft ve Alya serileri ile bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Daha önce incelediğimiz Loft serisinin ardından Bu defa bu göz alıcı yeni ürünü Alya koltuk takımı binbirdekor.com sayfalarının yeni konuğu oluyor. Dolayısı ile aklınızdan bir koltuk takımı almak geçiyorsa ve henüz karar vermedi iseniz bu ürünü de alternatif olarak incelemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Doğtaş Koltuk Takımı Alya

Retro tutkunları için tasarlanmış son derece özel bir ürün olan Alya, ilhamını soft renklerden, hafif tüylerden ve nostaljik detaylardan alıyor. Zarif kol yapısı ve dekoratif dikiş detayları ile retro tarzını yansıtan takım işlevsel özellikleri ile de dikkat çekiyor. Temizlik ve kullanım kolaylığı sağlayan yüksek konik ayak yapısı mesela tek kelime ile harika.

Doğtaş Yataklı ve Sandıklı Koltuk Takımları Alya

Ayrıca aniden gelen yatılı misafirler için kolayca yatak olabilme özelliğine sahip bu koltuk takımında geniş depolama alanları sunan sandık özelliği de mevcut. Kısacası takım retro tarzın en fonksiyonel ve ekonomik halini evinize taşımanız adına elinizi güçlendiriyor.

Doğtaş Koltuk Takımı Fiyatları 2021 Alya

Paragraf aralarında görsellerini sunduğumuz bu takımın fiyatlarına gelecek olursak. Efendim takımın üçlü sandıklı ve yataklı koltuk, ikili sandıklı ve yataklı koltuk ile 1 adet berjer koltuktan meydana gelen seçeneği Doğtaş koltuk takımı fiyat listesi üzerinde 7.916,00 TL olarak görünüyor. Ancak bu rakam Doğtaş kampanyaları sayesinde 5.145,00 Liraya kadar iniyor.

Doğtaş Koltuk Takımı Kampanyalarını Kaçırmayın

Tabi verdiğimiz bu kampanya fiyatları belirli bir süre için geçerli. Dolayısı ile hem ürününün güncel fiyatları, hem de markanın diğer koltuk takımlarını incelemek adına Doğtaş Koltuk Takımları kategorisine linke tıklayarak mutlaka uğramanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir