Doğtaş 2020 Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Doğtaş Yeni Nesil Genç Odaları

Genç odası takımları marka marka model model, siz değerli okurlarımız için binbirdekor.com sayfalarında incelenmeye devam ederken bu sayfamızda daha önceki günlerde doğtaş secret garden genç odası ve doğtaş smart genç odası ile doğtaş riena genç odası ve doğtaş genç odası flamingo gibi başlıklar altında detaylı olarak incelediğimiz ve özellikle doğtaş country genç odası ve doğtaş sky genç odası modeline bayıldığımız elit mobilya markalarımızdan Doğtaş’ın yeni genç odası takımlarını mercek altına alıyoruz…

Yeni Bir Genç Odası Almak İsteyenler İçin

Eğer şu sıralar aklınızdan kullanışlı, kaliteli ve şık bir genç odası takımı satın almak geçiyorsa bu makalemize mutlaka göz atmanızı öneririz, zira burada markanın birbirinden güzel yeni nesil odalarını fiyatları ve görselleri ile birlikte sizler için her zaman olduğu gibi detaylı olarak inceliyoruz.

Hem Kullanışlı Hem Kaliteli Doğtaş Yeni Nesil Odaları

Yaklaşık yarım asırdır estetik ve modern tasarımları ile göz kamaştıran Doğtaş, yeni nesil odası adını verdiği genç odası takımlarına dört yeni seri ekledi. Gençlerin hayranı olduğu arabalı bir yatak odasının da yer aldığı bu yeni genç odaları, her mekana uyum sağlayan Arte, daha önceki Sprit serisinin devamı niteliğindeki mavi ile beyaz renk kombinasyonundan oluşan Sprit Mavi, farklı modül alternatifleri içeren renkli tasarım Cool ve otomobil yarışı konseptini çocuk odalarına taşıyan Speedo serilerinden oluşurken, binbirdekor.com olarak Doğtaş ‘ın bu yepyeni yeni nesil odalarına fiyat ve taksit seçenekleri ile birlikte sizler için göz attık…

COOL Yeni Nesil Odası

Cool Yeni Nesil Odası  şu an %20 indirimle  6.542 TL yerine 5.232 TL. fiyatla satışa sunuluyor. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı sunuluyor.

 

 

ARTE Yeni Nesil Odası

Arte Yeni Nesil Odası  şu an %20 indirimle  6.018 TL yerine  4.621 TL. fiyatla satışa sunuluyor. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı sunuluyor.

SPRİT MAVİ Yeni Nesil Odası

Sprit Mavi Yeni Nesil Odası  şu an %20 indirimle  3.210 TL yerine  2.550 TL. fiyatla satışa sunuluyor. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı sunuluyor.

 

SPEEDO Yeni Nesil Odası

Speedo Yeni Nesil Odası  şu an %20 indirimle 5.499 TL yerine  4.397 TL. fiyatla satışa sunuluyor. Üstelik tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı sunuluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir