Doğal Taş Lavabo Modelleri Harika Örnekler

Çanak Taş Lavabo Modelleri Yeni Moda

Genel olarak natürel yani doğal dekorasyon ürünlerinden hoşlandığımızı mutlaka dile getirdik daha önceki sayfalarımızda. Bu bağlamda bu tür doğal ürünlerin işlenerek kullanıma sunulan bir çok ürünü de sayfalarımızda bilgi ve beğenilerinize sunduk. Tıpkı bu sayfamızda olduğu gibi arkadaşlar. Evet bu sayfamızda başlıktan da anlayacağınız üzere doğal taşlardan yapılmış çanak lavabo modellerine göz atıyoruz. Başta Traverten Lavabo modelleri olmak üzere, mermer tezgah üstü lavabo ve kayrak taşı lavabo gibi tamamen doğal taşlardan yapılmış taş lavabo modellerini inceliyor birbirinden şık ve farklı örnekleri çok beğeneceğinizi düşünerek sizlerle paylaşıyoruz. Eğer bu sayfada iseniz ve bizim gibi natürel dekorasyondan hoşlanıyorsanız burada çok keyifli zamanlar geçireceğinizi düşünüyoruz.

Taş Şeklinde Lavabo

Aslında bizler burada sizlere sadece banyolarda kullanılan herhangi bir vitrifiye ürününden değil, çeşitli sanat eserlerinden örnekler sunuyoruz. Çünkü birazdan paragraf aralarında görsellerini göreceğiniz bu ürünler popüler bir heykeltıraşın basit bir taşa bakış açısını yansıtıyor. Dolayısı ile bu ürünlere göz atarken kendinizi bir heykeltıraşın eserlerini sergilediği bir prömiyeri yada galasında gibi hissedebilirsiniz 🙂

Taştan Lavabo Yapımı

Makalemizde özellikle doğal kelimesini vurguluyoruz arkadaşlar Google arama motorunda taş lavabo gibi bir arama yaptığınızda karşınıza yüzlerce firma çıkıyor ancak bizler burada o firmaların tornalarından çıkan fabrikasyon ürünlerinden bahsetmiyoruz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi bir heykeltıraşın elinden çıkan, görsellerde de göreceğiniz üzere doğal taşın genel normunu bozmadan imal edilmiş sanat eserlerinden bahsediyoruz.

Doğal Taş Çanak Lavabo Tasarımları

Gelelim hakiki, doğal, hatta öz doğal taş lavabo modellerine… Efendim farkında mısınız son zamanlarda dekorasyonda doğallığa inanılmaz bir dönüş var. Post modern zamanların dekorasyon anlayışında modern tasarımlar yerine artık daha çok rustik izlere rastlıyoruz. Taş, ağaç ve kum modern mekanların vazgeçilmez ögeleri olurken, bu orkestranın en önemli enstrümanı taş olarak görünüyor.

Mermer Desenli Dekorasyon Ürünleri Yeni Trend

Bu durumun en bariz kanıtı ise son zamanlarda hemen her dekoratif ürün yada mobilya da gördüğümüz mermer desenleri olsa gerek 🙂 İlk olarak mermer desenli banyo seramikleri ardından masalar hatta yatak odası takımları ile karşımıza çıktı bu mermer desenleri. Öyle sevdik ki bu mermer desenlerini sadece beyazlarını değil, kahvelerini, grilerini de soktuk hayatımıza. Her neyse kısacası yüzyıllardan yana insanın barınağında, silahında, ateşinde yanında olan doğal taşlar aradan geçen milyonlarca yılın ardından modern zamanların en popüler dekorasyon ürünleri olarak yeniden karşımıza çıkıyor.

Özel Tasarım Taş Lavabo Modelleri

Hele bir de usta ellerde işlenen, çok oynanmadan, kalıplaştırılmadan kullanılır hale getirilen taşlar ortaya burada gördüğünüz gibi harika vitrifiyeler çıkarıyor. Şimdi, eğer banyo dekorasyonunuzda köklü bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, muhtemelen seramik seçiminiz trend olan mermer desenli seramiklerden yana olacaktır. O halde neden doğallığı sürdürmek adına bu tip taş lavaboları da banyonuza entegre etmeyi düşünmüyorsunuz ?..

Eğer bu tavsiyemizi dikkate alıp banyonuzda doğal taş çanak lavabo modellerinden birini tercih etmeye karar verdiyseniz ve banyonuzda bir küvette olsun istiyorsanız “Doğal Taş Banyo Küvetleri” başlıklı yazımıza da mutlaka göz atmanızı ve oradaki görselleri de incelemenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir