Doğa Manzaralı Banyo Küvetleri

Banyo Küveti Dekorasyonu

Banyo dekorasyon fikirleri etiketi altında, modern banyo modelleri başta olmak üzere küçük banyo modelleri ve fayanssız banyo modelleri gibi bir çok konuyu inceleyip, dekorasyonu bitmiş, döşenmiş banyo modelleri hakkında da bir çok örneği beğeni ve bilgilerinize sunduk. Ayrıca çeşitli banyo dekorasyon ürünleri ve armatürlerini de fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceledik. Özellikle banyo dekorasyonuna artı değerler katan küvetler için, ayaklı küvet yada oturmalı küvet gibi detaylara kadar indik.

Banyo Küveti Modelleri Dekoratif

Sizler için hem şık, hem kaliteli küvetler bulmak adına, hem de en ucuz küvet fiyatları bulmak adına yapı marketlerimizin ürünlerini ise koçtaş küvet ve küvet fiyatları tekzen başlıkları altında, vitrifiye markalarının ürünlerine ise vitra küvet fiyatları gibi konular içerisinde detaylı olarak incelemeye çalıştık.

Banyo Dekorasyonunda Yaratıcı ve Yeni Fikirler

Bu sayfamızda ise biraz cesaret isteyen bir konu ile huzurlarınızdayız arkadaşlar. Zira konumuz açık banyo dekorasyonları yada bir başka deyişle geniş pencereli banyo dekorasyonları ile ilgili. Bir doğa manzarasına yada bahçelere karşı konumlandırılmış banyolar içerisinde yer alan ve direkt olarak bu manzaraya bakan banyo küveti örneklerini beğeninize sunuyoruz.

Cesaret İsteyen Banyo Dekorasyon Fikirleri

Ancak tekrar hatırlatmak isteriz ki bu dekorasyon uygulaması herhangi bir evde yapabileceğiniz bir uygulama değil, daha çok müstakil, yazlık yada yaylalık mekanlar için ideal bir seçim olacaktır. Zaten şehirde yer alan bir apartmanda doğa manzarasını nereden bulacaksınız ki 🙂

Doğa Manzarasına Karşı Küvet Keyfi

İnsanın katlediği doğaya olan özlemini ifade eden bu banyo ve küvet tasarımları, ilk bakışta ferahlatıcı, dingin bir görüntüye sahip olabilirler, ancak içinizde bu tip bir banyoda tedirgin olmadan bıcı bıcı yapabilecek 🙂 olan var mı ?…  Evet gerçekten çok güzel dinlendirici ve aşığı olduğum ve ait olduğum, olduğumuz doğanın içerisinde natürel bir banyo yapmak güzel olurdu ama şahsen benim böyle bir şeyi yapacak cesaretim yok.

Banyo Küvet Yerleşimi Manzaraya Karşı

Fakat öyle dekoratif ve etkileyici bir görünümleri var ki bir yanım gitmek istiyor, bir yanım kal burada sakın gitme diyor. Peki paragraf aralarında sunduğum görseller itibari ile sizin düşünceleriniz nedir pek bir merak ettim. Acaba hakikaten cesur okurlarımız var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum….

Bu arada biraz daha cesarete ihtiyacı olan takipçilerimizin “Manzaralı Açık Pencereli Banyo Dekorasyonları” başlıklı makalemize de göz atmalarını öneririz.

Çünkü o makale içerisinde de inanılmaz cesur dekorasyon örnekleri ve farklı banyo armatürü tasarımları var…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir