Dış Mekan Bahçe Teras Modern Şömine Modelleri

Teras İçin Şömine

Şömine konusu binbirdekor.com’un özel ilgi alanları arasında yer alıyor arkadaşlar. Zira bu konu da başta Modern Şömine modelleri ve Fiyatları olmak üzere, Gömme şömine modelleri ve Duvar şömine modelleri gibi, Taş şömine modelleri gibi daha önce bir çok şömine tasarımına göz attık. Hata etanol ile çalışan bacasız şömine modelleri bile bilgi ve beğenilerinize sunuldu. Bu sayfamızda da Ev şömine modelleri ve tasarımlarını incelemeye devam ediyoruz. Ancak bu defa ev içerisinde ısınmak için değil dış mekanları ısıtmak için kullanılan Balkon şömine modelleri yada Teras şömine modelleri konuk oluyor sayfalarımıza. Bahçelerinizi, teraslarınızı ısıtacak aynı zamanda dekoratif bir görünüm kazandıracak birbirinden değişik şömine modellerini masaya yatırıyoruz.

Bahçe Şömine Modelleri

Her zaman vurguladığımız gibi bahçesi olan evlerde yaşayan insanları çok şanslı olarak kabul eder, hafiften onları kıskanırız. Çünkü özellikle yaz ayları bahçelerin en güzel zamanlarıdır. Komşularla yada konuklarla uzun soluklu bahçe akşamlarının tadına doyum olmaz. Tatlı bir yaz serinliğinde, akşam sefalarının muhteşem kokusu eşliğinde, sevilen dostlarla yudumlanılan çayların tadını hiç bir şey veremez.

Özel Tasarım Dış Mekan Şömineleri

Yukarıda ki anlatımdan sonra bahçeli evlerde oturanları hafiften değil artık biraz daha fazla kıskandığımızı itiraf etmekte fayda var 🙂 Bu sayfada olan bu ev sahipleri bizlere nazar etme korkusundan bizlere kızabilirler, ancak yine bu sayfada olup da bahçeli bir evde oturma hayalini kuran okurlarımız ve bizlerin kötü niyetimizin olmadığına emin olabilirsiniz.

Teras ve Bahçe İçin Modern Şömine Modelleri

Gelelim konumuza evet siz değerli bahçeli evlere sahip okurlarımız. Bu sayfadasınız çünkü büyük bir ihtimalle yaz akşamlarınızı daha bir güzelleştirmek, bir şölen haline getirmek, bahçenizin güzelliğine güzellik katarak dillere destan bir hale getirmek adına, serin geçen yaz akşamlarını biraz ısıtmak adına bahçeniz için şık bir şömine bakıyorsunuz.

Dış Mekanlara Özel Şömineler

O halde gelin kıskançlığımızı size affettirmek için bahçenize en uygun şömineyi bulmak için size biraz yardımcı olalım ve sizler için bir araya getirdiğimiz ve paragraf aralarında görsellerini paylaştığımız şu güzel şöminelere hep birlikte göz atalım ne dersiniz ?..

Modern Dış Mekan Şömineleri

Dış mekan şömineleri henüz ülkemizde oldukça yeni bir kavram. Fakat Avrupa ve Amerika da yıllardır bahçelerin, terasların, hatta balkonların vazgeçilmezi durumundalar. Aslında sadece dış mekan şömineleri değil, iç mekan şömineleri de yeni yeni bir evde aranan veya ekstra özellikler arasında yer almaya başladı. Tabi şöminelere olan bu talep artışı yepyeni firmaların bu piyasada boy göstermesine dolayısı ile de bir çok şömine tasarımının piyasaya çıkmasına neden oldu.

Hürsan Şömine Modelleri

Yerli şömine markaları ve üreticileri arasında en eskisi, hatta ilk şömine markası, ünlülerin şöminecisi olarak da tanınan Hürsan Şömine. Zira marka 1970 yılından bu yana sadece şömine konusunda faaliyet gösteriyor. Doğal olarak şömine denilince de akla gelen ilk marka olma özelliğini taşıyor.

Bu gün Hürsan Şömineleri sadece ülkemizde değil, Fransa, Yunanistan, İsveç, Slovenya, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan, İran, Lübnan, Filistin, Fas, İsrail, Irak, Kosova, Makedonya, Moğolistan, Gürcistan ve K.Kıbrıs gibi bir çok ülkede satışa sunuluyor. Üstelik yarım asırlık tecrübesi ile marka bir çok kullanım amacı için farklı şömine alternatifleri üretiyor. Mesela şu üstte resmini gördüğünüz dış mekan şöminesi Hürsan markasına ait.

Şömine Markaları ve Yeni Şömine Modelleri

Şöminelerin artık ülkemizde de popüler olmaları sayesinde Hürsan firmasına bir çok rakip çıktı. Kısacası bir çok yerli ve milli şömine firmamız oldu. Bu sayfada paragraf aralarında gördüğünüz şömine tasarımlarının tamamı bahsi geçen bu yerli markalarımıza ait. Üstelik bu markalarımızdan bir çoğunun ürünleri de tıpkı Hürsan gibi yurt dışında da satışa sunuluyor.

Umarız burada sunduğumuz dış mekan şömine modelleri arasından, bahçenize yada terasınıza en uygun ürünü bulabilmişsiniz, umarız sizlere bu konuda yardımcı olabilmişizdir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir