Dinlenme köşeleri ile kendinizi şımartın

Ev dekorasyon fikirleri dinlenme köşesi modelleri resimleri farklı dekorasyon önerileri tavsiyeleri görselleri dinlenme köşesi nasıl yapılır ?..

Günün yoğunluğunu birebir yaşayan, gün boyu uzayan toplantılar, telefon görüşmeleri, eve dönüşte milimetre ilerleyen trafik derken stresli saatler sonunda eve kendini zor atıp, kendinizi dış dünyadan tamamen soyutlamak istediniz mi hiç ?.. O halde evinizin en sote köşelerinden birine bir dinlenme köşesi yaparak kendinizi şımartabilir, stres ve yorgunlukla geçen bir günün ardından bu sadece size özel köşede kitap okuyarak, uyuklayarak keyif çatabilirsiniz 🙂 Hatta arada bir dışarıyı seyretmek isterseniz cam kenarı bir köşeyide seçebilirsiniz 🙂 Sonuçta size bir kaç metrekarelik ufak bir alan yeterli olacaktır.

Bu alanda fazla alışveriş yapmanızıa neden olacak kadar bir eşyayada ihtiyacınız yok arkadaşlar, zira kitaplarınızı yerleştirebileceğiniz bir raf alabilirsiniz. Mesela eski bir sandığınız var ise bu sandığın üzerine şık bir minder atarak bu alanda değerlendirebilirsiniz. Ayaklarınızı uzatmak içinde yine eski bir puf kullanabilirsiniz. Dinlenme köşenize biraz hareket getirmek istersenizde, gözünüzü yormayacak değişik desenlerde, yumuşak renklerde, küçük ve büyük yastıklarla dekorasyonunuzu renklendirebilirsiniz. Bu alan için aslında daha bir çok fikir üretebilirsiniz, bunun içinde foto galerimizde size ilham kaynağı olacak görsellere göz atmanız yeterli olacaktır…

EN GÜZEL DİNLENME ODASI DEKORASYON GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir