Dijital Desenli 3D Halı Modelleri ve Fiyatları 2021

Halı Modelleri 2021

Evlerinizin zeminleri için en güzel halıları ve elbette ki ucuz halı fiyatları aramaya, marka marka, model model devam ediyoruz. Son olarak Saray Halı Modelleri ve Kaşmir Halı Modelleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Bunun yanında 2021 Salon Halı Modelleri de editörlerimiz tarafından incelenmiş, bu bağlamda Modern Salon halıları ile 6 metrekare Halı Modelleri ve Fiyatları hakkında siz değerli okurlarımızı bilgilendirmeye çalışmıştık. Bu sayfamızda ise 3 Boyutlu Halı yada diğer adı ile 3D Halı kullanmayı düşünen okurlarımızı aydınlatmak adına bu yeni nesil halıları mercek altına alıyor, fiyatları, özellikleri ve desenleri hakkında yine sizlere bilgiler sunuyoruz. Dolayısı ile evinizde adeta nefes alırmışçasına canlı halılar görmek istiyorsanız burada ki örneklere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Dijital Baskı Halı

Evlerinde uzun zamandan bu yana 3d halı kullananlar bilirler. Halı olgusuna çağ atlatan bu halılar aradan geçen kısa zaman içerisinde inanılmaz geliştiler ve teknolojinin de sağladığı destek ile dijital ortamlarda özel baskı yöntemleri ile üretilerek son derece gerçekçi ve yepyeni desenlere kavuştular. Birazdan paragraf aralarında da göreceğiniz üzere bu inanılmaz halılara ilgi ve dolayısı ile talep öyle arttı ki sadece bu tür ürünleri üreten irili ufaklı bir çok marka da piyasaya giriş yaptı. O markalardan biri de şimdi ürünlerini inceleyeceğimiz ve bizlere göre en güzel desenlere imza atan Resmiro Halı oldu arkadaşlar.

3D Halı İlginç Desenler

Zaten bu markayı binbirdekor.com’un bu sayfasına almamızın sebebi de bu etkileyici ve gerçekçi desenleri oldu açıkçası. Bizler bu desenleri öyle beğendik ki siz değerli okurlarımızın da mutlaka görmesini istedik, zira Resmiro halı olayına tamamen farklı bir açıdan bakmış ve ortaya bambaşka halılar çıkarmış. Öyle ki bu ürünlere halı demek bile biraz tuhaf, zira paragraf aralarında da gördüğünüz üzere bunlar halıdan ziyade bir sanat eserini andırıyor.

Dijital Baskılı 3 Boyutlu Halılar

Sizler bu desenlere göz atarken bizlerde biraz bu halıların özelliklerinden bahsedelim sizlere, sonuçta görünüm şık olabilir ama kalite ve kullanışlılık görselliğin ardından ikinci planda kalsa da önemlidir değil mi ?.. Zaten halı ömrü, kullanım esnasında kir tutmaması, tüy bırakmaması gibi bir çok soru aklınıza takılıyordur muhtemelen. O zaman bu soruları cevaplamaya başlayıp sizleri de daha fazla merakta bırakmayalım.

3 Boyutlu Dijital Halı Özellikleri

Efendim bu halılar kadife kumaşla üretilmekle beraber, üretiminde Nano Teknoloji kullanılmış. Oldukça ipeksi ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olan bu halılar, Antialerjik, Antibakterial ve Dertsiz Leke Tutmaz Kumaşa Sahip. En güzel özelliklerinden biri ise 30 derece de çamaşır makinesinde yıkanabiliyor olmaları.Üstelik lekelenme durumunda sabunlu bezle silinerek lekelerden arındırabiliyorsunuz. Bunun yanında kaymaz taban özelliğine sahip olan bu halılar toz ve hava yapmıyor.

3D Dijital Baskı Halı Fiyatları

Gelelim merak ettiğiniz düşündüğümüz ikinci konuya, tabi ki fiyatlara. Bu kadar güzel halıların elbette ki çok ucuz olmayacağını düşünüyorsunuzdur doğal olarak. Fakat durum hiç de düşündüğünüz gibi değil. En büyük boyutu olan 200X300 cm yani 6 metrekare halı fiyatı sadece 420 TL civarında. 140×200 cm yani 3,5 metrekare modeli ise 260 TL gibi bir fiyatla satışa sunuluyor. Üstelik farklı ihtiyaçlarınıza göre çok farklı ebatları ve yolluk modelleri bile var.

Burada hepsini teker teker fiyatlandırmamız tabi ki imkansız, dolayısı ile hem bu ürünlerin güncel fiyatları ile diğer ebat fiyatlarına göz atmak, hem de markanın daha farklı desenlerini incelemek adına Resmiro Halı resmi sayfasında linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

2 Yorum “Dijital Desenli 3D Halı Modelleri ve Fiyatları 2021”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir