Desenli Lavabo Modelleri

Banyolarını farklı bir tarzda dekore etmek isteyen veya bilindik banyo vitrifiyelerinden sıkılan binbirdekor.com takipçileri bu lavabo modellerine bayılacaklar. Ancak banyo dekorasyonuna yepyeni ve zarif bir soluk getiren bu lavaboları piyasada istediğiniz anda bulmanız zor. Yaptığımız araştırmalar sonunda, bu tip ürünleri satan bir kaç firmaya rastlayabildik. Sanırım bunun sebebi avrupada sadece evlerde değil, bar, restaurant gibi mekanlarda bile sıkça kullanılan bu lavaboların, ülkemizde ilgi görmemesi. Aslında aşağıda sunduğumuz  görsellerine göz atarsanız ne kadar şık ürünler olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz…  Böyle bir lavaboyu banyosunda görmek isteyen okurlarımız, biraz araştırma ve sabırla lavabolarına kavuşabilirler… 

 

 

3 Yorum “Desenli Lavabo Modelleri”

  1. Ay şu en başta ki lavaboya bayıldım. binbirdekor.com nereden buldunuz bunu. Valla süper fiyat ve ürünün diğer bilgilerini almam mümkünmü ?..

    1. Firuzan hanım merhaba. Malesef ülkemizde üretilen bir ürün değil. Almanyada bir bar tasarımından görüntülediğimiz bir ürün. Ancak yine sizin araştırmaya devam edeceğiz.

  2. Bu lavabolar bir aralar ülkemizdede üretiliyordu sanırım ancak pek tutmayınca firmalar üretimini durdurdu. Hakikaten de çok şık lavabolarmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir