Desenli Duvar Boyası Modelleri İle Filli Boya

Desenli Boya Renkleri

Ev Dekorasyonları yenileyen ve bu yeni dekorasyona farklı ve yeni bir doku eklemek isteyen okurlarımız için harika duvar boya renkleri bulduk. Duvar renkleri derken bunlar bildiğiniz, sıradan  duvar renkleri değil arkadaşlar. Kendilerine has desenleri ile bir karakteri olan ve farklılığı bu sıradışı desenlerinden kaynaklanan boyalar bunlar. Şimdi desenli boya deyince aklınıza desenli boya ruloları ve normal duvar boyaları ile yapılan yada Fransız duvar boyası olarak adlandırılan uygulamalar aklınıza gelmesin, zira bu sayfamızda bahsedeceğimiz ürün tamamen kendinden dokulu yani desenli son derece özel bir ürün.

Filli Boya Desenli Boya

Her daim yenilikleri ile sektörde liderliğe oynayan ve hakikaten boya dünyasına ekstra ögeler ekleyen Filli Boya yine yeni ve son derece etkileyici bir ürüne imza attı. Mekanları daha farklı, olduğundan daha kaliteli bir hale getiren bu yeni ürünü görür görmez siz değerli binbirdekor.com okurları için hemen incelemeye karar verdik. Markanın Alpina Style koleksiyonu içerisinde yer alan ve İnci Doku, Mermer, Dalgalı Doku, Kumlu Metalik Doku ve son olarak dış cepheler için Varak serilerinden oluşan bu güzel seriyi görselleri ile hemen alt tarafta beğeni ve bilgilerinize sunduk.

Filli Boya Alpina Style İnci Doku

Örneğin hen üst tarafta ki resimde serinin inci doku modelinin uygulanmış halini görüyorsunuz. Duvarlarında kaliteli ve marjinal bir görüntü isteyen okurlarımızın dikkatini çekeceğini düşündüğümüz bu uygulama özellikle salonlar için daha doğrusu salonların sadece bir duvarı için duvar kağıdı yerine kullanılabilir uygulama olarak süper olacaktır.

Tabi inci dokunun farklı renk tonları da var. Üst taraftaki altın sarısı yerine salon dekorasyonunuza uygun olarak vişne tonları da kullanabilirsiniz. Burada ki görsellerde sunduğumuz renkleri beğenmedi iseniz endişelenmeyin, zira inci doku serisinde zevkinize göre daha bir çok renk seçeneği mevcut arkadaşlar.

Filli Boya Alpina Style Dalgalı Doku

İnci Doku serisinde belki sadece renkler değildir sizi cezbetmeyen, dokular yani desenlerden de pek hoşlanmamış olabilirsiniz. O halde bir de üst resimde uygulama örneğini gördüğünüz ve en çok tutulan serilerden biri olan dalgalı dokuyu düşünün.

Dalgalı doku da salon veya ev dekorasyonunuzun genelinde her hangi bir alanına uyuyor olabilir ne dersiniz ?

SEDEF BOYA NASIL YAPILIR, APARATLARI NELERDİR ?

Filli Boya Alpina Style Mermer

Mermer desenleri son zamanların en trend desenleri. Desenlerinden biri demiyoruz dikkat edin, en moda desenleri diyoruz. Yeni çıkan mobilyalarda bile artık mermer desen uygulamaları var. Hele seramik ve fayans modelleri neredeyse tamamen mermer desenli.

O Halde neden duvar boyalarımız da mermer desenli olmasın ki ? Filli Boya da bu mantıkla hareket ederek, Alpina Style Dalgalı Doku serisini de bu koleksiyonun içerisine dahil etmiş.

Filli Boya Alpina Style Kumlu Metalik Doku

Mermer desenlerine yakın ancak biraz daha yaşanmışlık hissi veren bir görüntüye sahip olan kumlu metalik dokuyu bir çok otorite çok beğendi. Özellikle son dönemlerin trend dekorasyon tarzları arasında yer alan Vintage stiline de mükemmel uyum sağlayacağını düşündüğümüz bu dokunun da farklı ton seçenekleri mevcut.

Örneğin üst resimde gördüğünüz gibi gri kumlu metalik doku tonunu iş yerinizde dahil olmak üzere bir çok alanda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Filli Boya Alpina Style Varak

Konu girişinde de bahsettiğimiz gibi Alpine Style koleksiyonunun dış cephelere sunduğu seri olan Varak portakal kabuğunu andıran bir dokuya sahip.

Fakat her ne kadar dış cepheler için öneriliyorsa da resimde gördüğünüz gibi bu dokuyu iç cephelerde de kullananlar var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir