Dekorazon TV Ünitesi Modelleri ve Güncel Fiyatları

TV Ünitesi Dekorazon

2019 TV ünitesi modelleri ve fiyatları sizler için binbirdekor.com sayfalarında incelenmeye devam ediyor.  TV ünitesi bellona ve özel tasarım tv ünitesi modelleri ile tv ünitesi n11 gibi konulara daha önceki sayfalarımızda değinmiş, tv ünitesi satın almak isteyen okurlarımızı fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak bilgilendirmeye çalışmıştık. (Linklere tıklayarak bu üniteleri ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.)

Dekorazon TV Ünitesi Modelleri

Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere, ülkemizin en önemli alış-veriş sitelerinden biri olan Dekorazon sitesinde satılan TV ünitelerini mercek altına alıyoruz. Eğer şu sıralar aklınızda bir tv ünitesi satın almak var ise bu inceleme yazımızı mutlaka okumanızı öneririz.

Uygun Fiyatlı TV Üniteleri

Çünkü bu site de hemen her bütçeye ve zevke hitabeden çok fazla tv ünitesi modeli var. Tabi bu kadar çok modeli naçizane binbirdekor.com’un bu sayfasına sığdırmak neredeyse imkansız. Dolayısı ile bu sayfamızda fiyatları en uygun ve görsel olarak en şık ürünleri sizlerle buluşturacağız.

TV Ünitesi Alçıpan Tasarımlarını İNCELEYİN !..

Festinhouse Violent Tv Ünitesi

2 Metre TV ünitesi genişliği, 1.8 Metre yüksekliğe sahip bu ünitenin derinliği ise 31.3 cm. TSE belgeli 18 mm kalınlığında A Kalite yonga levha ve 1. sınıf pvc bant kullanılarak üretilen bu ürün 2 Yıl garantili olmakla beraber, Beyaz-cordoba renk kombinasyonu ile Tasarlanmış. Ürün şu sıralar 349,58 TL fiyat etiketi ile üstelik ücretsiz kargo avantajı ile satışa sunuluyor.

Dmodül Raptor Tv Sehpası

2.5 Metre TV ünitesi genişliğine sahip bu ünite, oldukça geniş depolama alanları sunarken, dekoratif aksesuarlar için tasarlanmış, oldukça şık rafları ile dikkat çekiyor. Tamamen beyaz, 18 mm suntalam malzemeden üretilen tv ünitesinin fiyatı ise 764,29 TL olarak belirlenmiş. Kargo ise yine ücretsiz.

Decorotika Mobilya Diva Tv Ünitesi

203,6 cm Genişlik, 140 cm yükseklik ve 30 cm derinliğe sahip bu ürün 2 adet açılabilir kapaktan oluşan alt modül ve sağlı sollu 2 adet modern kitaplığı ile tamamlanırken, 18 mm kalınlığında A kalite yonga levha malzemeden üretilmiş. 2 Yıl garanti kapsamında olan ünite ücretsiz kargo avantajı ile 628,46 Liraya satışa sunuluyor.

Dmodül Dany Tv Ünitesi

160 cm Genişliği ile özellikle dar alanlarda fonksiyonel ve şık bir ünite isteyenler için son derece ideal bir seçim olduğunu düşündüğümüz bu ünitenin yüksekliği ise 170 cm. Ayrışık dolap ve rafı ile farklı kombinasyonlar yaratabileceğiniz bu ürünün satış fiyatı ise 507,14 TL olarak belirlenmiş. Kargo yine ücretsiz.

Festinhouse Rosto Tv Ünitesi

Toplam 210 cm genişliğe, kitaplık ve TV modülü ile 127 cm yüksekliğe, 314 mm derinliğe sahip bu ürün,  sıradışı raf tasarımı ile modern mekanlar için hoş ve ideal bir seçim olarak göze çarparken, fiyatı ile bu görsel şölen arasında anormal bir uçurum var. Zira bu ünitenin fiyatı sadece 278,61 TL ve kargo ücreti yok 🙂

Decorotika Mobilya Doğu Tv Ünitesi

Son derece modern bir tasarıma sahip olan bu ünite 176 cm genişliği ile minimalist ve modern bir tasarıma sahip. Alt modülde 2 adet geniş dolap ve bunun yanında iki adette şık rafa sahip ünitenin renk konfigürasyonunda Teak –Beyaz kullanılmış. Yine 18 mm kalınlığında A kalite yonga levha ve 1. sınıf pvc bant kullanılarak üretilen ürün, ücretsiz kargo avantajı ile 319,89 TL gibi oldukça uygun bir paraya satılıyor.

Dmodül Fly Tv Ünitesi

Depolama alanlarının geniş tutulduğu, dolayısı ile işlevsel, basit ancak farklı kitaplık detayı ile göz kamaştıran bir şıklığa sahip bu ünite 210 cm genişliği ile salonlarda bile kullanılabilir. Yine ücretsiz kargo avantajı ile satışa sunulan ürünün güncel fiyatı ise 628,57 TL olarak görünüyor.

Decorotika Mobilya Ares Tv Ünitesi

210 cm alt modül ve bu modülle aynı ölçüde üst raf ölçüsüne sahip bu ünitenin alt modülünde iki adet geniş kapaklı dolap ve çok sayıda rafı bulunuyor. Beyaz-Sonomo renk kambinasyonu ise üniteye modern bir tarz kazandırıyor. Kargosu ücretsiz olan ürünün güncel fiyatı ise 514,17 TL.

Dmodül Andromeda Tv Ünitesi

2 Metre genişliği tamamen kapalı geniş dolapları ve iki güzel rafı ile yine son derece şık bir tasarıma sahip olan Andromeda tv ünitesi, ceviz ve düz beyaz renk konfigürasyonu ile tasarlanmış. E1 kalite standardın da suntalam malzemeden üretilen bu ünitenin fiyatı ise 692,86 TL olarak belirlenmiş. Tabi ki yine kargo ücretsiz.

Dmodül Dona Tv Ünitesi

Özellikle geniş salonları için tv ünitesi aramakta olan okurlarımız için seçtiğimiz bu ürünün genişliği 2.8 Metre. Neredeyse 3 metreyi bulan Dona tv ünitesinin fiyatı ise 3 metre tv ünitesi fiyatları için oldukça komik bir rakam, zira bu ünite ücretsiz kargo avantajı ile sadece 785,71 TL fiyatla satışa sunulurken, bu rakam bu ölçüde bir ünite için neredeyse bedava.

Alcipan TV Ünitesi Modellerini Gördünüz Mü ?

TV Ünitesi Almadan Dekorazon’a Göz Atın !..

Yukarıda sizler için Dekorazon’da satılan 10 farklı TV Ünitesi modelini inceledik. Fakat daha önce de belirttiğimiz gibi sitede daha bir çok ürün var. BURADAN bu ürünlerin tamamını inceleyebilir ve güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Koçtaş TV Ünitesi Modelleri Çok Ucuz ve Çok Güzel

Bu arada bu ürünlerin demonte şekilde gönderildiğini, dolayısı ile paket halinde gelen ürünü kendinizin kurmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Ayrıca taksitle TV Ünitesi almak isteyen okurlarımız için bu ürünleri Peşin Fiyatına 3 taksitle satıldığını da belirtelim.

HEPSİBURADA TV ÜNİTESİ VE GİTTİGİDİYOR TV ÜNİTESİ MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ !..
 

2 Yorum “Dekorazon TV Ünitesi Modelleri ve Güncel Fiyatları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2019

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri 2019 Doğtaş koltuk takımları 2018 yılına damgasını vurmuştu. Özellikle Doğtaş chesterfield...

Kapat