Dekoratif Takı Askıları Değişik Örnekler

Bir Başka Takı Askısı Modelleri

Bayan nüfusun fazla olduğu evlerde takılar her zaman bir problem teşkil eder. Özellikle genç kızlığa yeni adım atan kızların takıları, küpeleri, kolyeleri, tokaları ve buna benzer ıvır zıvırları her daim başa bela olmuştur. Bende bunlardan bir değil, tam iki tane olduğu için biliyorum 🙂 Genellikle eğer bu takıları koyacak yada asacak veya saklayacak herhangi bir özel alanları yoksa, bu ıvır zıvırları artık komodin üstlerinde, hilton lavabo tezgah üstlerinde, oturma odalarındaki sehpalarda yada akla gelmeyecek en olmadık yerlerde rastlamanız içten bile değildir.

Takı Saklama Fikirleri Hayat Kurtarır

Hele de benim gibi titiz, düzenli, hatta simetri hastası olacak kadar takıntılı kıl bir baba var ise evde, bu çer çöp yüzünden hayat zindan olur ev halkına. Bu nedenle, hanımlarımız yanlış anlamasın ama genel olarak aslında babalar için takı saklama yöntemleri yada takı saklama dolabı gibi konulara binbirdekor.com sayfalarında sıklıkla değinirim.

 

 

Takı ve Aksesuar Organizeri Modelleri

Mesela yakın bir zaman önce yapı marketlerimizi bu tarz ürünlerine takı askısı ikea veya takı askısı koçtaş ve tekzen takı askısı modelleri gibi başlıkları altında göz atmıştım hatırlarsanız. Ayrıca internet üzerinden satış yapan e-ticaret sitelerinin ürünlerini de takı askısı gittigidiyor yada takı askısı trendyol gibi detaylar ile incelemiş fiyat ve görsel özelliklerini beğeni ve bilgilerinize sunmuştum.

Hatta bir yurt dışı satış sitesinin ürünlerini de takı askısı aliexpress modelleri başlığı altında paylaştığımı hatırlıyorum. Artık ne kadar durumdan bezmişsem hayal meyal hatırlıyorum. bu paylaşımı yapmamış da olabilirim, sadece kendim için bir göz atmışlığım olabilir 🙂

 

Elbise Şeklinde Takı Askısı Modelleri

İşte bu sayfamızda da yine bu tarz bir konu ile huzurlarınızdayım arkadaşlar. Ev dekorasyonunda hem dekoratif hem de işlevsel eşyalar kullanmaktan hoşlanan okurlarımız için birbirinden farklı takı askılarından görsel örnekleri sizlerle paylaşıyorum.

 

 

Takı Kutusu Yerine Takı Askısı

Hanımların güzelliklerine güzellik katan gündelik takıları ufak mücevher kutularında saklamakta bir çözüm ama yatak odasındaki tuvalet aynasının üzerinde mankenler gibi şık ve sevimli bir takı askısı sanki daha cazip olur ne dersiniz. Sanırım şimdi sizlere görsellerini sunacağım takı askılarına göz atınca bana hak vereceksiniz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir