Dekoratif Biblo ve Salon Aksesuarları (Sabadin Vittorio)

Ev Aksesuar ve Biblo Modelleri

Bin bir emek ve bir ton para ile dekore ettiğiniz salonunuza artık son dokunuşları yapmanın ve bu çok zahmetli salon dekorasyonu olayına noktayı koyma zamanı geldi. Artık minik ama önemli bir detay olan ve salonunuzu olduğundan daha detaylı gösteren bibloları, aksesuarları bu şık salona yerleştirmek müthiş zevkli olacak. Muhtemelen şu sıralar biblo modelleri ve fiyatları hakkında ufak çaplı bir araştırma yapıyorsunuz yada salonunuzu daha estetik gösterecek aksesuar modelleri arıyorsunuz.

Salon için Aksesuar

Tahminimiz doğru ise sizde doğru yerdesiniz arkadaşlar. Zira bizlerde salonlarınızın güzelliğine güzellik katmak adına çeşitli biblo ve aksesuar modellerine sayfalarımızda yer vermeye devam ediyoruz. Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde züccaciye salon aksesuarları kategorisinde, ev aksesuarları ve fiyatları ile dekoratif objeler içerisinde büyük biblolar ve mim aksesuar modellerine göz atmıştık. Hatta bu konuları biraz daha detaylandırarak ahşap biblolar ve melek biblolar gibi özel konuları da sizlerle paylaşmıştık.

Dekoratif Ev Aksesuarları

Ayrıca biblo ve aksesuar markalarını da mercek altına almış son olarak karaca salon aksesuarları ve modellerine göz atmıştık. Bu defa sayfalarımıza, farklı ve belki de adını ilk defa binbirdekor.com sayfalarında duyacağınız fakat aslında dünyaca ünlü bir marka olan Sabadin Vittorio konuk oluyor.

İtalyan Porselen Ev Aksesuarları

Markanın ürünleri hakikaten çok şık. Fakat bunlar hiç de ucuz biblolar yada ucuz ev aksesuarları değiller. Ama olsun, zaten dekorasyonuna çuvalla para harcayıp da pazarda satılan bibloları salona getirip koymak da pek akıl karı gibi görünmüyor öyle değil mi ? Bu tam anlamı ile okyanusu geçip derece boğulmaya benzemez mi 🙂

Sabadin Vittorio Biblo ve Aksesuar Modelleri

Ünlü İtalyan ev aksesuarları üreticisi Sabadin Vittorio’nun biblo bebeklerine resmen bayılacaksınız arkadaşlar. Özellikle keman çalan müzisyen biblolar ve melek bibloları ile süslenmiş saatler şahane… Eğer dekorasyonunu yeni tamamladığınız eviniz için şık aksesuarlar arıyorsanız Sabadin Vittorio biblo ve aksesuar koleksiyonuna göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Salon İçin Dekoratif Biblolar

Bizler porselenden üretilmiş bu güzel biblolardan bir kaçını paragraf aralarında beğenilerinize sunduk. Tabi dünyaca ünlü porselen aksesuar ve biblo üreticisi Sabadin Vittorio’nun ürünleri sadece burada gördüğünüz ürünlerle sınırlı değil, daha çok çok harika aksesuar ve biblolar var ancak bunların tamamını maalesef ülkemizde bulamıyorsunuz.

Burada gördüğünüz bir kaç model ülkemize sadece bir distribütör tarafından ülkemize getirilen modeller arkadaşlar…

ÇOOOK Dekoratif İtalyan Salon Aksesuarları

Ne dersiniz sizce de bu İtalyan porselen markası Sabadin Vittoro’nun porselen bibloları gerçekten de çok güzel ve gerçekçi değiller mi ?..

“Dekoratif Biblo ve Salon Aksesuarları (Sabadin Vittorio)” Konusunda 6 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir